Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel szeretkeztetek először és mikor élveztétek először?

Figyelt kérdés
Jobb lett szülés után vagy nem?
2011. nov. 22. 19:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
63%
6 héttel, és eléggé rossz volt:) A második már nem volt olyan rossz,2 hónappal szülés után már elég kellemesnek mondtam. 3 hónappal szülés után már élveztem, de nem kívántam, 6 hónappal szülés után már kívántam is. Jobb lett.
2011. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
65%

Elsővel: olyan 2hónap után volt, nem volt se jó se rossz. Utána egész jó lett.

Másodikkal: egy éve a gondolattól is rosszul vagyok, így nem tudok nyilatkozni...

2011. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Libidóm a béka feneke alatt van szülés óta (14 hónapja). Ha megkívánom talán jobb is mint előtte, csak éppen az a bibi, hogy nem igazán kívánom... :(


Amúgy 10 héttel szülés után voltunk először együtt, és borzasztó volt. 3-4 hónap eltelt mire nagyjából jó lett, és kb. 7-8 hónap után élveztem.

2011. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
53%
Én még a 6 hetet se bírtam ki igy 5 hét után és nagyon jó volt.
2011. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 és fél héttel a szülés után voltunk együtt. Nem fájt, de kicsit csalódtunk, mert ugye megváltoztak kissé a "dolgok" nekem ott lent, sokkal tágabb voltam, és tudom, hogy fura, de mintha más szögben lett volna a hüvelyem...Ezek fokozatosan jobbak lettek, hál'égnek nekem a vágyam sosem múlt el, sőt nálunk a mai napig én vagyok az,aki többször szeretné. Szülés után 3-4 hónappal nem is éreztem másnak magam, szerintem anatómiailag mindenem visszaállt, vagy csak egymásra hangolódtunk újra, a lényeg, hogy ekkor már mindig nagyon jó volt!

15 hónapos anyukája

2011. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
60%

4 hét után szexeltünk először, úgy féltem, mintha a szüzességemet vesztettem volna el, de meglepően jó volt. Amíg nem állt be a rend nagyon hulla voltam, nem kívántam a szexet, de mikor csináltuk, mindig élveztem, csak elkezdeni volt nehéz :)

Aztán mire belejöttünk, megint terhes lettem, levert a fáradtság, hányinger, de remélem szülés után megint egymásra találunk:)

18 hós a gyerkőc, és jövőhét végére vagyok kiírva a másoik babóval:)

2011. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
47%
kb 4 héttel a szülés után voltunk együtt, nagyon féltem tőle, hogy fájni fog, ennek ellenére kellemes, mondhatni jó volt. A végkifejlet részemről elmaradt, de így is teljesen elégedettek voltunk mindketten, rá egy 4-5 napra újra próbáltuk, akkor már tökéletes volt minden és azóta is.
2011. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan kivártuk a 6 hetet,de már az első alkalom is nagyon jó volt(mindkét szülésem után).Ennek az egyik oka az,hogy nem volt se gátmetszésem,se repedésem,se belső sérülésem.A másik,hogy nem tágultam ki,a 3.,hogy igen toleráns babákkal áldott meg a sors,így nem voltam hulla fáradt már a kezdetekben sem.
2011. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
63%
Az első után 6 héttel és nem volt jó. A második után 11 héttel, és egész jó volt. De nem igazán kívánom.
2011. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Marilyn88 ***** válasza:
61%
Mi 4 hét után voltunk együtt először. (mondjuk nekem nem volt gátmetszésem) Eddig nem éreztem túl sokat belőle. Most 5 hónapos a fiam és most kezdem el kívánni a párom, most kezdem el újra élvezni az együttlétet. Eddig nem igazán kellett, csak az ő kedvéért voltam vele.
2011. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!