Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel szeretkeztetek először és mikor élveztétek először?

Figyelt kérdés
Jobb lett szülés után vagy nem?
2011. nov. 22. 19:18
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nem volt rossz, hogy Te nem kívánod és ő "használja a tested" és ott vonaglik, nyög rajtad? Hogy tetted túl magad rajta?

2011. nov. 30. 10:39
 12/42 Marilyn88 ***** válasza:
100%

hát ezt ne úgy képzeld el, h ő "használt"! ez így kicsit durva. együtt voltam vele, persze nem minden nap, csak 1-2 alkalommal egy héten és néha nagyon jó volt! persze azon ügyeskedtünk, h h lenne nekem jó, h h érzem jobban, hogyan élvezhetném annyira, mint előtte. új pózokat kerestünk, új dolgokat próbáltunk ki, szóval egyfajta kísérletezés volt ez az időszak. és sikeres volt, mert elértünk oda, h újra kívánom, minden nap együtt vagyunk, és még jobb a szex mint előtte.

szerintem inkább ez, minthogy hónapokig vagy akár évekig ne kívánjam és ne élvezzem vele az együttlétet! én VELE élek és nem MELLETTE! és azzal, h lett egy fiunk én még ugyanúgy az ő párja vagyok, nem csak a fiunk anyja.

szülés után megváltozik a testünk és rá kell jönni, h mit élvezünk, h mire vágyunk, mert tuti, h nem arra, amire előtte! és ha valaki ennek érdekében nem hajlandó semmit tenni, akkor magára vessen, ha a férje más nők után néz majd. mert előbb utóbb ez lesz, kár tagadni. semmi nem oldódik meg magától, mindenért tenni kell egy kapcsolatban. ezért is.

szóval erőltessétek meg magatokat, ha nem akarjátok azon kapni magatokat, h a férjetek lelépett egy csini fiatal lánnyal! szerezzetek be pár szexy fehérneműt, egy kámaszutrát, és fedezzétek fel újra a szexet! akinek nem inge ne vegye magára...

2011. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó minden szavával tökéletesen egyetértek. Akkor már késő siránkozni, mikor apa lelép..
2011. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Ne lépjen le, örök hűséget fogadott!
2011. nov. 30. 12:37
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
7/13 és az utolsó is vagyok egyben! Olyannyira sikeres Marilyn tanácsa, hogy azóta az 5 és fél hónapos kislányunk mellé e hónapban bekopogtatott a kis testvér is... :)))))
2011. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező! Kicsit önző a felfogásod az utolsó két hozzászólás alapján. Sok Nő elvár mindent a férjétől, de Ő nem nagyon képes, hogy nyújtson is. Aztán megy a pillázás, hogy d.sznó lelép... erről ennyit.

Én már másfél hét után kényeztettem a párom a megfelelő módon (akkor még nem volt szex), és nem azért mert elvárta, hanem mert szeretem, és tudom, hogy bármilyen türelmes is, szüksége van Rá. :)

2011. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Biztos, de szerintem felnőtt ember tudja tudja türtőztetni magát. Nem?
2011. nov. 30. 12:42
 18/42 Marilyn88 ***** válasza:
100%
Nekem ezt amúgy meglepő módon mamám tanácsolta. Nem kell várni a sültgalambot, elé kell menni a bajnak mégha az elején nehezen megy, akkor is. És bejön. Arról nem is beszélve, h mennyivel jobb szexy anyukának érezni magad. :-)
2011. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Marilyn, mamád tud valamit ;)
2011. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Jó lehet Neked! Nekem Édesanyám tanácsolta, hogy ne kényeztessem el a férjem, mert úgysem hálálja meg. És hogy gyerek után már anya vagyok. Azt mondta, hogy ahogy teherbeesek, már nem ugyanaz a nő leszek, mepek.Megváltoznak a szerepek.
2011. nov. 30. 12:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!