Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel szeretkeztetek először és mikor élveztétek először?

Figyelt kérdés
Jobb lett szülés után vagy nem?
2011. nov. 22. 19:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy heti 3-4szer vagyunk együtt (férjem többször is szeretné, de megérti, hogy kimerült vagyok-mi babánk nem alussza át még az éjszakát és szoptatok még)

Kb a felében jön meg az "étvágy" a másik felében, meg csak élvezem, de semmi különös. Jó érzés, hogy neki jó és így ennyi.

De van mikor egyáltalán nincs kedvem a (behatolásos)szexhez, de ilyenkor van más, amivel örömet tudok neki okozni.

28/n

2011. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi kivártuk a 6 hetet... Nem fájt meg semmi, csak fura volt... Hogy jó érzés is lett volna az olyan 4-5. alkalommal sikerült :)
2011. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy 10-12 hét után kezdtük újra. Nem volt rossz. De elég sok idő kellett, mire megkívántam igazából. Nálunk inkább az volt a baj, hogy császáros voltam, és megrepedezett a bőröm, ezért volt, hogy kívántam, de nem volt az igazi. Kislányunk 3-4 hetes kora óta átalszik minden éjszakát. ( most 1 éves, éjjel 12!!! órát aludt!)

Ráadásul a sebem is elgennyesedett...

2011. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én gyakrabban kívánom:)
2011. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után, és borzalmasan fájt!!!! a kislányom 6 hónapos volt, mikor kezdet ismét jó lenni, és nem fájt már.

Most ugyanolyan, mint szülés előtt. (talán annyi, h szerintem a méhszáj kicsit lejjebb került, és néha érzékeny bizonyos pózokban)

Ja, s amíg szoptattam, teljesen száraz voltam, és egyáltalán nem volt nemi vágyam. Aztán szoptatás után egy idővel helyreálltam.

Nagyon féltem, h majd úgy maradok.

2012. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:

Mi terhesség előtt állandóan sexeltünk, és azt mondtam, h ha gyerek lesz, akkor is így fog maradni, és nem lakom le magam, mint a legtöbb nő szülés után.

Viszont sajna nem nagyon tudtam tejesíteni a fogadalmam, mert senkire nem tudom bízni a babát, így nagyon kevés időnk jut egymásra,. Most egy éves a gyerek, és most érzem úgy, hogy kezdem összeszedni magam- Lefogytam stb.

Tényleg nem szabad elhagynunk magunkat, akármilyen fárasztó is a babázás.Sok minden változik, ha anyák leszünk, de nem szabad elveszni hagyni a NŐT!

2012. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

6-8 hét után, borzalmas volt. Kihagytunk 2 hónapot aztán próba, még mindig rossz, megint 1 hónap után próba, valamivel jobb volt, de nem kívánom egyáltalán a szexet, gondolni sem bírok rá. Így én nem szorgalmazom, párom meg türelmesen vár (valameddig)

7 hónapja szültem.

2012. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

6 hét után volt az első - kegyetlen rossz.. Aztán próbáltuk még párszor, de az érzés nem változott. Kimaradt egy hónap, utána valamivel jobb volt.. Azaz már nem fájt, de jónak sem éreztem. Ráadásul száraz vagyok, mint a sivatag.

5 hónapja szültem, most még mindíg itt tartunk.. A nőgyógyászommal a héten konzultáltam, azt mondta, amíg nincs helyen az ösztrogén, és nem apad el teljesen a tejem (nagyon-nagyon minimális van, de sajnos 2 hónapja nem szoptatok - nem kell már a fiamnak), addig ilyen lesz.

2012. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy az ember a társát megtudja tartani valóban szükséges az hogy egyben legyünk:Nők,Anyák,Szeretők.Ha az ember szereti a párját akkor rengetegféle képen lehet neki örömöt szerezni.Ezt meg lehet beszélni vele hogy miért nem azt a lyukat használjátok ha a gátmetszés vagy egyéb dolog miatt kellemetlen,fájdalmas.Rengeteg férfitől hallom hogy a párja mindenféle kifogást talál miért ne legyenek együtt.A férfiak máshogy működnek mint a nők.Ezt tudomásul kell vennünk.A férfibe mindig benne lesz a vadászösztön és ha nem teszel kedvére ne csodálkozz ha útnak indul.Tudom hogy ez most egyeseket felháborít de sajnos ez genetika.Nekik elég egy jó illat vagy egy szép alak stb és megmozdulnak a vágyak akaratuktól akár függetlenül.Nekünk Nőknek ennél picit több kell pl érzelem simogatás stb.És mivel több nő van mint férfi ráadásul tálcán kínálják magukat az sem számít hogy családja van sőt milyen jó elszeretni címszóval hát gondoljátok meg mennyit gondolkoztok azon hogy fáj e meg legyen türelmes stb.És szextől függetlenül amikor jobbnál jobb csajok közlekednek az utcán arra is érdemes törekedni hogy ne úgy várd haza mint egy elfáradt mosónő :)
2012. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem akkor talán 7-8 hét lehetett. Amikor visszamentem kontrollra, mondta a doki, hogy meg fog jönni a havim. Meg is jött, ez is meghosszabbította a dolgot. És az elsőt nem igen élveztem bevallom, sőt még egy darabig sem. Most a lányom 8 hónapos és nagyon jó már! Szerintem nekem ez pszichés volt, de sikerült leküzdeni ezt, és szerintem jobb, mint előtte volt. Talán azért, mert az ember örül, ha időt tud rá szakítani, és van egymásra egy kis időtök.
2012. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!