Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérni a Sote I és Sote II-ről, olyan anyukáktól akik ott szültek, mennyire voltak elégedettek?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz eldönteni,van fogadott Dokim a Sote I -en de sajnos rosszat halottam a kórházról és inkább a Sote II-est javasolják.

2011. nov. 23. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Májusban szültem a SOTE II. Klinikán. Ha gondolod privátban szívesen leírom a véleményemet.
2011. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi, várom. Írtam neked privibe :)
2011. nov. 23. 22:19
 3/18 anonim ***** válasza:
ment a privát!
2011. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én a SOTE II-n szültem szeptemberben. Senkivel semmi bajom nem volt. Kicsit futószalag jellegű.

A csecsemősökre sok panaszt hallottam, de nekem más a tapasztalatom, igaz második babám. De kifejezetten segítőkészek voltak. A fogadott dokim is naponta bejött, a többi is nagyon kedves, odafigyelő volt. A PIC-es nővérekről viszont a szobatársaimnak rossz volt a véleménye.

Szerintem ne a kórház alapján válassz, hisz az csak néhány napot jelent. Ha meg vagy elégedve a dokiddal, maradj nála.

2011. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én a Sote I-en szültem és semmi rossz tapasztalatom nincs.nem szép..a fürdő elég gázosan nézett ki estére...de ezeken kívül semmi.kibírható.a látogatás volt rossz,h annyi ember egy szűk folyosón a babákkal.ja, egy fürdő volt 8 főre.de nem annyira gáz,hamar elmegy.idén nyáron szültem császárral.
2011. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel katasztrófa a SOTE I., de csak akkor, ha gond van a szopival és segítséget kérnél. Rá sem hederítek az emberre, nem segítenek, a pelenkázáson kívül nem mutatnak semmit. Nálunk (decemberben születem) nem volt meleg víz a fürdőben, nem volt mikró, ahol melegíteni lehetett volna bármit is, a mérleg, amivel a babát méred, rossz volt (volt, hogy 2 perc alatt 3 kilót hízott a gyerek) és a csecsemősök katasztrofálisak. Kiadták a gyerekemet felébreszthetetlen állapotban, így ahogy kijöttünk mentünk is a Heim Pálba.... félholt volt a baba, majdnem éhen halt, kiszáradt és ennek ellenére a lelete épp és egészséges kisbabáról tanúskodott. Senkinek nem kívánom, hogy ne tudja felébreszteni a babát. Sokat gondolkodtam és még gondolkozok is a pereskedésen..

Kisfiamat a Heim Pálban rendbe hozták, épp egészséges, de senkinek nem kívánom, hogy lássa a 3napos babát a fejébe bekötött infúzióval...

A nőgyógyászom előtt le a kalappal, megérte és mindezek ellenére, ami történt miatt a másodikat is ott szülném meg.

2011. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
SOTE II-n szültem februárban. Én teljesen meg voltam vele elégedve. A fogadott dokim naponta jött, acsecsemősökkel sem volt semmi gáz. Segítettek mindenben. Eyedül a látogatás volt rossz, mert éppen influenza szezon volt, így a férjem (és mindenki más is) csak itthon láthatta meg a babát...
2011. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én a Sote 1-en (kora)szültem sürgősségi császárral, az intenzíven és a gyermekágyas osztályon nagyon rendesek voltak a nővérek.
2011. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, sokat segítettetek :))

mindenkinek jó babázást :)

2011. nov. 24. 21:06
 10/18 anonim ***** válasza:
Szinte szó szerint ugyanígy jártam, mint a 6. válaszoló, csak a II-es klinikán... :(
2011. nov. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!