Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérni a Sote I és Sote II-ről, olyan anyukáktól akik ott szültek, mennyire voltak elégedettek?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz eldönteni,van fogadott Dokim a Sote I -en de sajnos rosszat halottam a kórházról és inkább a Sote II-est javasolják.

2011. nov. 23. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még valami a SOTE II javára: a látogatás szerintem nagyon biztonságos a babákra és nem zavaró a mamákra nézve. Ugyanis üvegajtón át lehet őket nézni, az anyuka kimehet, de be nem jöhetnek a látogatók. Az szörnyű, amikor ki-be járkálnak...
2011. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! akkor ezek szerint neked sincs jó véleményed a Sote II-ről? szülnél ott még egyszer?
2011. nov. 25. 09:39
 13/18 anonim ***** válasza:

SOTE II-n szültem két éve, és most is ott fogok februárban.Nekem semmi gondom nem volt.Kétszer műtöttek is ott, és mindenki nagyon kedves volt velem.Sürgős műtét előtt még azt is megkérdezték, hogy jó lesz-e a doki aki vizsgált, vagy hívjanak valaki mást, aki szimpatikusabb lenne.

Ez azért biztos függ attól is, hogy ki a magánorvosa valakinek.

2011. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11-es vagyok (meg előtte is írtam, hogy szeptemberben szültem a II-n), nekem tetszett, hogy nem jönnek-mennek a taknyos felnőttek a babák között. Semmi gond nem volt a meleg vízzel, a fürdő a szobában volt, a folyosón levő viszont félelmetes. Szülnék mégegyszer a SOTE II-n, de szerintem 10-től kérdezted...Ráadásul az én szülésem elég komplikált volt, a baba nem volt jól, és nagyon odafigyeltek rá, és rám is.
2011. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én a SOTE I-en szültem márciusban. Nem oda tartozom, vidéki vagyok, de gondok voltak a babával. Remélem, hogy a lábamat soha többet az életben nem kell oda betennem!

Azt képzelték magukról, hogy ők mindent jobban tudnak másoknál. A 7. hónaptól elmaradt a lányom súlyfejlődése ezért felküldött a dokim. Kétszer visszaküldtek, mondván, hogy semmi baj nincs a súlyával. Végül a 38.héten mégis felvettek, mert a dokim szerint 1950-gramm volt akkor a súlya. Persze az ő ultrahangosuk szerint 2350 gramm. Hogy én mit kaptam ott, hogy nem igaz, hogy nem tudnak egy ekkora babával mit kezdeni egy sima kórházban.

Aztán a 39. héten megindították a szülést (amiről szintén tudnék mit írni, de inkább nem teszem) és megszületett a lányom 1850 grammal.

(Azt még zárójelben megjegyzem, hogy egy hónaposan volt 2330 gramm a súlya és akkor hozhattuk haza a kórházból.)

2011. nov. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én se mennék soha a Sote I-re szülni..

Egyszer voltam ott egy vizsgálaton,dr Kovács Eszternél ügyeleten,de annyira bunkó,lekezelő nemhogy orvossal,de még emberrel sem találkoztam...

2011. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, tényleg vegyesek a tapasztalatok, remélem hamarosan el tudom dönteni, de nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz :((
2011. nov. 28. 20:54
 18/18 anonim ***** válasza:

szia,

Miért nem választod inkább a Szent Imrét vagy a Szent Istvánt?

Sokkal egyöntettűbb,pozitív véleményekkel lehet találkozni..

2011. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!