Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kistarcsai Flór Ferenc kh....

A kistarcsai Flór Ferenc kh. szülészetén lehet-e epidurális érzéstelenítést kérni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 23. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!!


A barátnőm ott szült és én is ott fogok októberben... :)

A barátnőmet császározták, mert nem tágult, természetesen kapott akkor epudurált, de a sima szüléskor kért volna, és azt az információt kapta, hogy nincsen. Ráadásul még gáz sincs... Legalábbis ezt hallottam.

Ha beírod a google-ba a kórház nevét, elég jó honlapjuk van, ott biztosan találsz telefonszámot és meg tudod kérdezni. Amúgy ott sztem elég rendesek a dokik és a szülésznők is.

Én még gondolkodom a keletinél is van egy kórház, na ott biztosra mondom, hogy van epidurál.


Sok sikert... :)

2008. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most szültem ott, de sajnos ( kinek mi a sajnos) ott nincsen mód semmiféle érzéstelenítésre.

Avagy: kérni lehet, de adni nem tudnak.

2009. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!