Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor hogyan kell nyomni?

Szüléskor hogyan kell nyomni?

Figyelt kérdés
Úgy mint ha kakilni akarnék? így ugye nem érhet közben "baleset"?
2011. nov. 27. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
De, érhet.
2011. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

erősen nagyon erősen


és akkor nem fogsz vele foglalkozni, hogy jön-e más is

2011. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, úgy mintha kakilnál. Érhet baleset, van akivel elő is fordul, de azért nem ez a jellemző. Ne izgulj a dokit meg a szülésznőt nem fogja érdekelni. Különben, ha kapsz beöntést valószínűleg nem fog előfordulni.
2011. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
igen úgy kell, de nyugi adnak előtte beöntést vagy kúpot, amit magadnak kell felhelyezni és akkor nem érhet baj:)Ám tuti annyira fog fájni, hogy nem fog érdekelni, ha bekakilsz.
2011. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

csatlakozom az előttem szólókhoz.érhet baleset,de nem fog érdekelni.

nekem nem adtak se beöntést,se kúpot,nem volt idő rá

2011. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Én kaptam beöntést, de így is volt "baleset". Nekem fel se tűnt volna, ha nem mondják, eltörpül az érzés a szülés mellett.
2011. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen, nekem is így kellett nyomnom. Nagyon gyorsan zajlott minden, mire beértünk a kórházba, már 8 cm-re voltam kitágulva, így már nem volt idő beöntésre.

2 óra volt az egész, és közben ment kaki is, bár én nem hallottam és nem is láttam, és tök örültem, hogy ezt megúsztam, de utólag párom elmondta, hogy volt..., de egyikünket sem zavarta.:) Ott és akkor semmi más nem számított, mint az adott pillanat feladata, hogy feküdjek, hogy nyomjak, mikor leszek már túl...:)

Utána pedig...csak a boldogság-hegyek!!:)

2011. nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy kell nyomni, mintha nagywc-znél.

Kapsz beöntést előtte - általában adnak- amitől nem kell félni, egyáltalán nem egy kibírhatatlan dolog, nem is fáj, semmi extra. Jól kiürülnek a beleid, így elég kicsi az esélye hogy baleset ér szülés közben. De ha így is alakul, senki nem fog neked szemrehányást tenni, és senkti sem fog érdekelni! Téged a legkevésbé, hidd el!!

2011. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!