Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy nekem is sima,...

Igaz, hogy nekem is sima, problémamentes szülésem lesz, ha annak idején anyukámnak is az volt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ez butaság. Még ugyanannak a nőnek sem egyformák a különböző terhességei és szülései, nemhogy két külön nőnek! :-))Ettől függetlenül bízni kell a sima, könnyű szülésben, én is azt kívánok Neked!
2009. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés! De úgy legyen!
2009. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyumnak viszonylag könnyű volt ,de szerintem nekem nem lesz majd az (már ha lesz),mert alkatilag nyagyanámra ütök,ráadásul asztmám van,és sipoly miatt popsiműtét végbél mellett,úgyhogy nemtudom mi lesz...:S

Remélem 1 óra alatt letudok mindent,mert tudom magamról,hogy ha szenvedek akkor nagyon gyorsan kimerülök,úgyhogy mese nincs és ha 1 napig vajúdok majd akkor az istenért nem fogok tudni összeszedni magam,márpedig nagyon úgy néz ki,hogy nehéz lesz a szülés,csak úgy mint nagyanyámnál:S

2009. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukám 3 gyereket szült mindet 5-6 óra alatt természetes úton. Én 14 órát vajúdtam és a végén megcsászároztak.
2009. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyukám kipottyantott minket(bátyámat és engem),én is nagyon könnyen szültem.Az első babát 4 óra alatt,a 2.babámat bő két óra alatt,gátmetszés nélkül.Akár már holnap szülnék megint...
2009. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tudni miért a nőág valami csoda folytán sétáló szülőszoba.

Dédimtől kezdve a nagyimon át anyumig eddig mindenki már az első "picurt" is kipottyantotta. Gyorsan és könnyen szültek.

Leghosszabb nagyim a maga 6órájával, de ő akkori időknek megfelelően nagyon "öregen" szült.

Legrövidebb anyum: 4óra velem 3900g óriásbébivel elsőnek.

Én remélem, hogy ez a hagyomány nálam is megmarad, és én is könnyen szülök majd.

2009. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!