Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után normális ez?...

Beus6 kérdése:

Szülés után normális ez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem. Most olyan mintha megjött volna, de nagyon kevés. kb 2-3 napja pici kb diónyi nagyságú vérzés van a tisztaságin. mitől lehet?? normális?? kinek volt ilyen??
2011. dec. 2. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem volt. 6 hétig vérztem(mondjuk engem nagyon szétdrabolt a fiam buksija:-)), majd 8 hetsen pár csepp vér, utána semmi. 9 hónapos volt miota menstruálok rendesen.
2011. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:D
2011. dec. 2. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, nem is egyszer. Mindig azt hittem hogy megjott, aztan vegul semmi. 3 hos volt a lanyom, mikor volt egy "kicsi mensi" ket nap kb, es nagyon gyenge. Aztan hosszu szunet, es 11 hos koraban jott meg normalisan. Azota minden honapban. Ja,es nekem vegig szopizott.
2011. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na,én pont ebben voltam,csak nekem még ennél is kevesebb pecsételőm volt! Cirka 14 napig tartott. Tettem is ki kérdést ezzel kapcsolatban,hiszen ilyet még egyszer sem tapasztaltam. Az egyik Válaszadónak szintén ilyen volt az első mensije,csak Neki 10 napig tartott, majd a következő is hosszú volt de erős,a harmadik viszont már normális volt Neki.


Normális,hiszen a hormonháztartásod még nem rendeződött! idő kell,mire minden a helyére kerül,ami bele telhet akár több hónapba is...


Jó babázást!! :-)



Üdv: Hétfőn lesz 12 hete 3 gyerkőcös :-)

2011. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat:D
2011. dec. 2. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!