Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kettévált hasizomm...

Szülés után kettévált hasizommal mit lehet kezdeni? Nem akar csökkenni a hasam mérete. Négy hónapos a babám, mégis még mindig úgy nézek ki mindenki szerint mint egy öthónapos terhes.

Figyelt kérdés
Egy belgyógyászati vizsgálaton fedezte fel doktornőm, hogy hosszanti irányban a hasizomzatom köldöktől felfelé ketté van válva, hajszál híján kettészakadva. Ezt szabad kézzel is ki lehet tapintani, ha fekvő helyzetben csinálok egy hasprést v felemelem a fejem. Besüpped az ujjam a két hasizom közé....Dokinőm szerint ezt már visszatornázni sem lehet,mert a kötőszalagok vannak teljesen szétmenve. 4340 g súlyú babámat császárral szültem téraránytalanság miatt egy héttel korábban. Emiatt úgy érzem soha nem lesz már csinos hasam. Mit tehetnék?
2009. máj. 14. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte szóról szóra ez a helyzet velem.Csak nekem hat hónapos a babám, és még befér a hüvelyujjam a résbe nyugalmi helyzetben is.Vagy így marad, vagy plasztikai sebész.Én a hatodik héttől hasizmozok.:(
2009. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És neked is nagy még a hasad? Vagy ment már le?
2009. máj. 14. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egész jól lement, csak az alhasam párnás még.És hát ez a fura rés idegesít.Ha megfeszül a hasam, olyan, mint egy delfin háta.:(
2009. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és folyamatosan ment le a hasad vagy egy bizonyos hónap után?
2009. máj. 14. 12:02
 5/6 anonim válasza:
:( nállam is ugyan ez!! én 6 hónapja szültem 4021g-el ! folyamatosan tornázok és ahogy fekszem a rés ott van teljesen kettévált a hasfalam:S nagyon idegesit és sztem is csak a plasztika segithet:S
2011. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mèg jár erre valaki: kettévált hasizommal nem szabad tipikus préselős hasizomgyakorlatokat végezni! Szülés után a két láb együttes felemelése sem ajánlott. A ferde hasizmokat szabad csak edzeni.

Youtube-on vannak jó anyagok, tornák (angolul).

2016. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!