Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császármetszés az szülésnek...

A császármetszés az szülésnek minősül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 15:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
Mi másnak minősülne ha nem annak? A szülés lényege, hogy a baba világra jön! Vagy szerinted minek minősül?
2011. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem igen,gyerek lesz belőle,tehát szülés:D

Pl: nem azt mondom,h császármetszésem volt,hanem,hogy szültem,a körülményeihez úgy érzem senkinek semmi köze.

2011. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%

Nagyhasi műtét, aminek gyerek-világrajövetel az eredmény - inkább ez lenne???


Persze, hogy szülés, akármilyen furcsa is. Az én kisfiam is császárral született és nem érzem úgy, hogy mondjuk csak úgy kaptam Őt, igenis megszültem, csak nem előtte szenvedtem a fájások miatt, hanem utána a hasi seb gyógyulása miatt.

2011. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
37%

Végülis igen. Igaz, hogy hasi műtét, ahol kiemelik a babát, aki ezért nem megy át a szülőcsatornán, de ha te egy császárosnak azt mondod, hogy ő nem szült csak kivették belőle a babát, szerintem kettéharap.

Szóval igen, szülés.

2011. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A páromnak azt mondták az orvosok: biztos nem tudja megszülni, császármetszés lesz. Ezért kérdem. Meg a szüléshez hozzátartozik a vajúdás is , mi ugye itt nincs.
2011. nov. 27. 16:30
 6/30 anonim ***** válasza:
Akkor így ebben a formában az lesz, hogy kiemelik belőle a babát, nem a hüvelyén fog kibújni.
2011. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ennyit én is értek:). A kérdés az, hogy szülés-e vagy nem?
2011. nov. 27. 16:51
 8/30 anonim ***** válasza:
65%
A baba MEGSZÜLETIK, tehát így vagy úgy, de az Anyukája MEGSZÜLI. Ennyi.
2011. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy szülés. Ha kijön a baba a hasából mindegy hogy akkor szül, nem? Csak nem kinyomja hanem kiveszik, ennyi a különbség. És akkor kérem én...én császárral szültem 16 óra vajúdás után...akkor én most szültem vagy nem? :O

Amúgy mi az, hogy "biztos nem tudja megszülni"? Miért nem?

2011. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy "kérDem én..."
2011. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!