Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valaki a...

Szült mostanában valaki a Kútvölgyi Kórházban? Mik a tapasztalatok? És mit vittetek magatokkal? 32 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

5 hónapja szültem a Kútvölgyiben. Nekem nem volt semmi gondom, jól éreztem magamat. Nagyon aranyos szülésznő, jó fej doki, aranyos csecsemős nővérek, nagyon jó gyerekorvos, mindenki rendben volt.

A babának adtak mindent: pelust, köldökápoló cuccokat, ruhákat, popsikrémet, stb. A babának csak a hazamenős cuccot kellett bevinni. A mamáknak adtak betétet, nagyobbat is és kisebbet is. Szüléshez adtak hálóinget.

Én 3 ágyas szobában voltam, tartozott hozzá fürdőszoba, a vécé kint van a folyosón, ahol mindig volt vécépapír és kéztörlő is.

A baba veled lehet nonstop, de ha akarod, betolhatod a közös helyiségbe.

3 szülőszoba van egyébként, van labda. Azt nem tudom, hogy más "vajúdó" eszköz van-e, mert én "igénytelen" voltam :)

Én fájásokkal mentem be, burkot repesztettek, kaptam oxitocint, és 2 óra múlva már meg is szültem.

Nekem nincs negatív tapasztalatom erről a kórházról, szerintem teljesen rendben van.

Könnyű szülést kívánok neked!

2009. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. máj. 15. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én 3 hónapja szültem ott, és ugyanazt mondanám, mint az előttem szóló, annyi, hogy mikor bennvoltam, végefelé (10 napot üdültem benn:D) fogyóban volt a popsitörlő, sajátot használtunk, illetve az ott kapott csomagokban lévőt. Ha fogyóban van, jönnek a nővérkék kérdezik, és hoznak betétet is. Inkább a pelenkát kellett kérni, azt a csecsemősök kezelték. Tényleg nagyon jók a szülésznők, csecsemősök is túlnyomórészt. Anélkül is kedvesek, hogy bármennyit fizetnél. 3-4 ágyas szobák vannak, a 2 db 3 ágyashoz középen 1 fürdő tartozik, a 4 ágyasokban nincs, a folyosón lévőt lehet használni. Van alapítványi szoba is, bár abban nem jártam. Nagyon jó kis közösség. Ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2009. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!