Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol lehet venni eldobható...

Hol lehet venni eldobható bugyit és Ti mekkora Tena betétet vittetek a kórházba? Elég a mini vagy az extra kell?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, hogy mekkora volt nekem és arra sem, hogy honnan volt hálós bugyim. Azt hiszem az is Tena volt nekem...de a gyógyszertárban lehet venni vagy hol? :O
2011. dec. 2. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én gyógyszertárba vettem tena hálós bugyit extra betéttel...
2011. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én a corában vettem eldobható bugyit.
2011. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Dm-ben, patikában, Auchanban, Coraban, Tescoban, bababoltokban is láttam már eldobható bugyit.

Nekem Tena extra kellett kb. egy hétig.

2011. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor veszek egy extrát is mert sikerült vennem már egy minit. Nem baj, majd elhasználom azt is szerintem mert az elsővel is 6 hétig véreztem. :(

A bugyit meg akkor megkérdezem a gyógyszertárban mert én nem találtam a Corában. Pont oda szoktunk menni.

2011. dec. 2. 20:49
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor hol keressem az eldobható bugyit Tescoban vagy corában? Melyik részen? Biztosan nem jó helyen kerestem.
2011. dec. 2. 20:50
 6/16 anonim ***** válasza:

Én bababoltban találtam eldobható bugyit, fele annyiért,mint az Auchan-ban volt!

Én Tena-t nem vettem. Nekem a szülésznő azt mondta,hogy elég a normál vagy max. éjszakai bármilyen betét!

2011. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A babarészlegen találtam a bugyikat, ahol a kisbabáknak és kismamáknak vannak cuccok (mint pl. cumisüveg, melltartóbetét).
2011. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nekem a normál de még az éjszakai betét se lett volna elég mert ömlött belőlem a vér az első napokban arra emlékszem. A Tenából a mini is elég nagy, vagyis inkább vastag, nem olyan mint a mensis betétek az tuti.

Köszönöm a segítséget!

2011. dec. 2. 20:59
 9/16 anonim ***** válasza:
A mini Tena nekem nagyon nem lett volna elég. Lehet vastagabb, mint a többi normál betét, de elég rövid, és így inkább maradtam a nagy Tenánál.
2011. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én ma néztem a DM-ben eldobhatós bugyit. 5db volt 700 vagy 800ft...azt hittem olcsóbb.
2011. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!