Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fiatalon szülők kötőszövete...

A fiatalon szülők kötőszövete is így fellazul a terhesség-szülés után?

Figyelt kérdés

37 vagyok, a szülés után drasztikusan tejes zacskó szerű lett a húsom, az izületeim is lazábbak.

Van remény, hogy még regenerálódok?

Edzéssel vissza lehet még valamennyire erősödni?

Kortársak?


2011. aug. 22. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
én 26 évesen szülte,és a hasa katasztrófa:(((a melleim is:(((
2011. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez genetika az már biztos én 18évesen szültem és nagyon lóg a mellem mondjuk 2évig szoptattam a fiam és bőröm is megvan nyúlva! :( :(
2011. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
21 évesen szültem, semmi nem változott drasztikusan és feszesítettem is magamon sporttal, de a melleim...no comment.
2011. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20 évesen szültem,és a "hasi-tasim" lett :((. Csak a szike lenne a megoldás.
2011. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves szültem először most fogok másodszor 29 vagyok. Elsőre híztam 22 kilót sajnos azt sem szép egyenletesen hanem az 5.hónaptól. ettől szétrepedtem mindenhol, a hasam lógott utána a melleim nőttek 3! méretet és szoptatás után katasztrófák lettek. Még a mellbimbóm is megnőtt. A csíkjaim érdekes módon egész halványak már így 5 év után de sok van belőlük. Most 9. hónapban 7 kiló plusszal nem lett egy darab új csík se egész tűrhetően nézek ki, de a cicim tuti megcsináltatom amint már lehet a második baba után.
2011. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom, ti inkább "csak" a mell vagy has miatt panaszkodtok, nekem az egész testem felpuhult. Hát igen, a kor...
2011. aug. 22. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem a kor, szerintem inkább a genetika...


Én mondjuk fiatalon szültem (26 vagyok, a 3. babát várom) és nem sok minden változott, még a mellem sem, pedig 1,5 évig szoptattam a kisebbet. Picit viszont csíkos lett a hasam alja, még az elsőt várva, de szerencsére az is gyorsan elhalványodott szépen.


Viszont van ismerősom, aki most 37, mint te, mondjuk csak nyári ruha alapján tudom megítélni, de azt mondanám, hogy semmi nyomot nem hagyott rajta a terhesség, hasa sincs, pedig 5 hónapja szült.


Mikor szültél egyébként? Mert nekem a 2. szülés után azért kellett már fél év, hogy azt mondjam, teljesen a régi vagyok.

2011. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a kor.Én az első gyereket 20,a 2.-at 36 évesen szültem.A cicim nem lóg(igaz,nem túl nagy,olyan "maroknyi"),és nem lettem puha husú..Most 39 éves leszek,és készülünk a 3. babára...
2011. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem kortól függ, hanem valóban genetika. És sajnos ellene tenni sem lehet semmit, csak utána kezelni. Tapasztalatból mondom.. 23 éves vagyok, a terhességem végét járom.. A szakmám kozmetikus, megvettem minden csodakrémet, külön kevertettem professzionális alapanyagból, mégis szét van szakadva a bőröm. Vannak kezelési eljárások amikkel lehet az állapoton javítani, sajnos teljesen megszüntetni már nem.
2011. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most 3 hónapos a kislányom.

A hasam akkora, mint egy 6 hónapos terhesnek, a vádlim is tök puha, ez már gáz.

Elég atléta-úszó alkat vagyok, mindig erős, izmos voltam, még 36 évesen is, de a szülés letaglózott :-)

Mindegy, egyébként nem panaszként tettem ki a kérdést, csak kíváncsi vagyok, mennyire jellemző ez a puhulás.

2011. aug. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!