Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nagyon vizesedtek terhess...

Akik nagyon vizesedtek terhesség alatt sok kg-tól szabadultak meg szülés után?

Figyelt kérdés
Sajna már a 32. héttől kezdve nagyon vizesedem, most járok a 38. hétben és 16 kg. plusz van rajtam. A bokámon már terhességi csíkok vannak, az ujjamra rá sem jön a jegygyűrűm.. Szerintetek ebből a 16 kg-ból mennyi lehet a víz? A babát 3 kg-ra saccolták a 37. héten.
2011. szept. 4. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem normális ennyire vizesedni. Néztek nálad vérképet, vizeletet? Mozogsz óvatosan, de rendszeresen?


Én a 35. héten kezdtem nagyon vizesedni, sajnos kórházba is kerültem, mert kiderült, hogy a baba elnyomta a májamat, nem tud rendesen működni. Végül a 38. héten programozott császár lett.

Összesen 16 kg volt rajtam is (még tokám is lett vízből, és nekem meg nem jött le a gyűrűm). Szülés után 3 nappal lement 14, 2kg meg azóta is megvan :)

2011. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Abból kb.8 kg víz, de ne parázz:).Dettó én is így voltam...nem vagy toxémiás stb....Le fog menni, de nem is inkább kiloba megy le hanem formálódni fogsz kb. a 3-4 hó végére.Nyugi, te is ilyen "fajta" vagy, mint én voltam.

4 hós baba anyukája

2011. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én is már félidőtől vizesedtem, de olyan szinten, hogy már az arcom is eltorzult, krumplira dagadt az orrom is - akármit csináltam, nem ment le

20 kilót híztam, de amikor a kórházból hazamentünk szülés után akkor 12 kiló egyből "eltűnt", szóval a hízás nagy része csak víz volt (a fiam 3,7kg-mal született)

2011. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92 kg-mal mentem szülni, hazajöttünk 86 kg, 1 hét múlva 75 voltam. Én a szülés után puffadtam fel, mint egy lufi. Aggódtak is rendesen a vízvisszatartás miatt, rengeteget kellett innom, utána meg litereket pisiltem félóránként.
2011. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

82 kilóval lettem terhes,107-tel mentem szülni :(((

2 hetes volt a lányom ,amikor 85 kiló voltam!!!

Toxémiás lettem(tokától bokáig víz)

2011. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30 kiló jött fel. Két hét alatt 25 kiló lement. Toxémiás voltam. 56 kilósan kezdtem a terhességet...
2011. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55kg-val kezdtem a terhességet, 75kg-val mentem szülni, aztán 3nap után a kórházból hazajövet voltam 58 kg. Most 4 és fél hónapos a kislányom, és 52 kg vagyok :-(
2011. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mindhárom terhességemnél vizesedtem mint a fene, elsőnél 76al lettem terhes, 95el mentem szülni! Mikor hazajöttünk a kórházból (5 napot voltunk bent) 78 kiló voltam, majd két három hónap múlva 76 és ezt tartottam.

A másodikkal 76al lettem terhes, 92-vel szültem, 80 al jöttem haza mondjuk itt nem ment lejjebb csak a szoptatás abbahagyása után diétával mozgással.

A harmadik babámmal 72-vel lettem terhes, 88al mentem szülni, most itt ülök a babám 3 hetes de már csak 70 kiló vagyok.

Nem fogyózok hozzátenném.

Napokig vagy 15 ször jártam naponta pisilni annyi víz volt bennem.

Vérnyomásom, vizeletem (fehérje) minden értékem rendben volt végig, egyszerűen én ilyen vizesedésre hajlamos típus vagyok és kész.

2011. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20.51 vagyok, azt lehagytam hogy 180 cm vagyok.
2011. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem 12 kg ment le a szüléskor, ebből 3,5 kg a gyerkőc volt. Én már kb. a 3. hónaptól vizesedtem de úgy, hogy a karomon, combomon szétrepedt a bőr.
2011. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!