Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt szeretném kérdezi, hogy...

Azt szeretném kérdezi, hogy ha 8hóapra születik a baba, akkor mennyi időt kell a kórházban tölteni vele? Hosszabb ideig tartják benn, mint a végig kihordott babát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó. Ha megfelelő a súlya, mérete, sima szülés, a babának semmi baja, akkor nem hosszabb ideig (3 nap). Ha bármi gond van, vagy akár csak a súlya kicsi, akkor 1 hetet szerintem biztos.
2011. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 35 hétre született 2600 grammal, nem nyilvánították koraszülöttnek, és minden rendben is volt vele!

Kedden született, és az én orvosom nem akart hazaengedni minket hétvégére, nehogy valami baj legyen, és akkor nincs kéznél háziorvos sem. Úgyhogy mi hétfőn jöhettünk haza!

2011. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Marilyn88 ***** válasza:
Ha semmi baja és 2 kilò felett van, akkor pár napot.
2011. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányommal november 8.-ára voltam kiírva és okt.6.-án született. 2950gr volt és 49cm! Egy nappal kellett tovább maradnunk,mert kicsit besárgult,azonkívül semmi gond nem volt:)Sógornőm 8 hónapra szülte meg a kisfiát 1600gr-mal és egy hónapig maradt a kicsi a kórházban mire elérte a 2450gr-ot,amivel már haza engedték!Szóval attól függ,mekkora a baba!
2011. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
enyém 2480 gramm volt 36. héten, nem volt semmi gond, csak besárgult, amiatt egy nappal voltunk tovább.
2011. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. dec. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!