Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen neked az ideális...

Milyen neked az ideális szülésznő? Mit vársz el tőle?

Figyelt kérdés
Persze, empatikus legyen, ne a pénzért csinálja stb. De az lyen alap dolgokon kívül mi fontos még? Külső? Ápoltság? Dohányzás? Bármi érdekel. Mit vettetek figyelembe? Mind pozitív, mind negatív tapasztalatok érdekelnek :)
2011. dec. 7. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
emberileg és szakmailag maximálisan a toppon legyen!ne legyen műkörme!normálisan ápolt,nekem fontos,h ne legyen túlbuzgó,ne legye se túl fiatal,se túl öreg..
2011. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha mindenki úgy gondolkodik, hogy ne legyen túl fiatal, akkor később, a megfelelő korú szülésznők nem lesz a toppon szakmailag. Nem? :D Amúgy köszi a választ :)
2011. dec. 7. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem sem a kora, sem a kinézete nem érdekel. Persze ne legyen tiszta kosz... :P Nem volt fogadott orvosom sem szülésznőm. De akiket "kikaptam" nagyon meg voltam velük elégedve. Kedves volt, sűrűn ellenőrizte jól vagyunk-e, de utánna arrébb leült, hogy ne zavarjon, látszott rajta, hogy átérzi a fájdalmamat, szakmailag a toppon volt, nehéz szülésem volt (nagy baba) és könyökölni kellett a végén azt ő csinálta. De egy helyen precízen megnyomta és kész is. Nem úgy, ahogy sokan mondják, hogy könyököltek jobbra-balra... Mosolygott, ami nekem akkor nagyon jólesett. Ráadásul az sem zavarta, hogy mamám 20 percenként felhívta a szülészetet, hogy mi a helyzet... :) Amúgy 40 és 50 év körül lehetett.
2011. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kétszer szültem kb.40-45 éves orvosnál és vele egyidős szülésznővel.

Harmadjára egy nagyon fiatal Doktorőt+szülésznőt választotam.

A harmadik szülésem volt,a legszebb,"legjobb",emberileg és szakmailag is maximálisan teljesítettek.

Ennyit a "korrol":)

2011. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!