Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vékony anyukák, akiket császár...

Vékony anyukák, akiket császároztak, milyen a hasatok a vágásnál?

Figyelt kérdés
Nekem a heg mentén pukli húzódik, ami zsír, azt mondta a doki. Nem annyira szép, másnak is ilyen?
2011. dec. 12. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs pukli, viszont dupla hegem van, mert az első is császár volt, a második meg sürgősségi lett, emiatt nem plasztikáztak :(

Eleinte volt pukli is, de az normális. (3 hónapja volt a műtét)

2011. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pukli van, 21 hónapja volt a műtét. Szerintem nem fog elmúlni, csak ha erősen tornáznék, ahhoz viszont lusta vagyok.
2011. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem gyönyörű kivéve az egyik végén, ott nekem is van felette egy kis puha pukli, de úgy veszem észre, hogy ha kicsit fogyok, akkor simul. remélem ha leadom a hájamat, akkor eltűnik, mert szülés után nagyobb pukli volt. (13 hós)
2011. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mondanam, hogy vekony vagyok, a hasamrol sem.

Nekem 3 hos kontrollon mar alig latszott, azota is ilyen (3 eve). Azt nem tudom, elötte hogy nezett ki, mert nem figyeltem. Van erre homeo, ami a müteti hegek sebgyogyulasat segiti, amit szüles utan rögtön kellene elkezdeni, sztem ez segitett, mert amugy korabbi mas sebeimnek nagyobb nyoma maradt. :(

A szoptatas befejezteig nem tornasztam hasra (20 honapig).

2011. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem két császárom van de csak egy hegem. Hát mit mondjak,az első jobban nézett ki. Ez a második olyan "mélyedésben van" vagy lehet hogy az van amit te id mondasz körülötte az zsir,bár nem tudom honnan,mert már elfogyok.:-) elég hülyén néz ki olyan nagy mélyedés.
2011. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a heg felett kintebb van a hasam, mint a vágás alatt. Farmerban nem látszik (mivel leszorítja), de szerintem vékony naciban, vagy pl. fürdőruhában ronda lesz. Ha van valami jó megoldásotok rá, engem is érdekelne :-). Egyébbként nekem 3. császár, és az előzőeknél nem volt ilyen!

2011. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!