Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan zajlik a szülés a...

Hogyan zajlik a szülés a Péterfy kórházban?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata a Péterfy szülészettel kapcsolatban? Orvos? Nővérek? Csecsemősök? Mennyire szeretik szenvedni hagyni a vajúdó anyukákat? Mit kell vinni?

Köszönöm előre is!


2011. dec. 10. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én februárban szültem fogadott dokinál. Hát igazából nekem nemvolt rossz tapasztalatom. Igaz egy fiatal kis tanuló csajszit fogtam ki így én voltam az alany akin gyakorolta a gátvarrást :)Plusz 2x nemtalált bele a vémámba de igazából a fájdalom mindent vitt :) Amúgy nagyon segítőkészek voltak egyből kérdezték kérek e EDA-t meg ilyenek segítettek felöltözni is szóval ilyen téren teljesen pozitív. A csecsemősök hát az már kevésbé pozitív... nagyon szigorúan betartják a szabályokat ők nem olyan szimpik legalábbis nekem nemvoltak azok... :)

Amit vinni kell fentvan a Péterfyszülészet honlapján megtudod nézni. :) Remélem segítettem ha kérdésed van még kérdezz nyugodtan hátha tudok segítenni :)

2011. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a választ..Nekem is fogadott dokim van az Asbóth Ákos..eddig csak jót hallottam róla..érdekes a csecsemősöket mindenki "szídja" de azt a 3 napot kibírom..Kértél végül EDA-t? A szülés maga hogy zajlott?
2011. dec. 10. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hónapos a kislányom, ügyeletes orvosnál szültem. A fájdalomcsillapítást felajánlották az elején, kaptam összehúzódás-gyorsítót is (azt hiszem oxitocin). A doki minden nap reggel és délután megnézett minket, pedig csak 1x volt ügyeletes míg bent voltam.

A csecsemősökkel nekem is volt problémám. Az oké, hogy nálam van a baba 0-24-ben, de én egyszer akkor sem tudtam "leadni", mikor zuhanyoztam volna. Határozottan vissza is szóltam: mégis mit gondol, hagyjam a 2 napos babán egyedül a szobában??? Márpedig én sajna nagyon véreztem, kellett a napi 2 zuhanyzás (több is jó lett volna). Szerencsére a párom jött reggel-este, akkor zuhanyoztam :-(

A nővérek jó fejek, kérdezik a fájdalomcsillapítást, adtak tanácsot hogy feküdjek-üljek-álljak, hogy kicsit könnyebb legyen.

2011. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És maga a szülés folyamata? Milyen alternatív lehetőségek vannak esetleg?
2011. dec. 10. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyedül voltam szülni, mmint más anyuka épp nem szült, így bármikor tudtam zuhanyozni az érzéstelenítés előtt. Van bordásfal, labda... ennyi.
2011. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
SZia. Én is ott szültem, pontosabban császároztak 3,5 hónapja. Dokid egy kedves fószer. Figyelmes is. Egyszer bekerültem visszatartásra akkor ő volt a szülőszobán ügyeletes. Ha gondolod tudok ajánlani szülésznőt (nagyon-nagyon sokat köszönhetek neki!!!), tiszta szívből. Írhatsz privit is ha van kérdés.
2011. dec. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És adtál pénzt a szülésznőnek és az orvosnak is? Írhatod privibe a szülésznőt :) Kösziii
2011. dec. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!