Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mennyire fajt a szules...

Kinek mennyire fajt a szules vagy mar nem is emlekeztek ra gondolom ha tenyleg annyira fajna nem szulne senki tobbszor 38 hksm?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 20:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hát nekem annyira hogy 5 évig nem volt merszem a kistesóhoz. Aztán a kistesó még fájdalmasabb lett igaz jóval rövidebb. De nem ijesztgetni akarlak, nem egyforma a fájdalomküszöbünk, és a szülések is sokfajták
2011. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szülés előtt azt mondtam én is szeretnék 4-5 gyereket, mi 5en vagyunk tesók, tök jó a nagy család:)

Közvetlen szülés után az jutott eszembe, hogy 'te jó ég, anyukám hogy a francba volt képes erre ÖTSZÖR??'

A következő hónapokban a miatt sírtam, hogy hogy lehetek ilyen, hogy nem tudok még egy babára gondolni,csak az járt az agyamban,hogy engem többet ne is piszkáljanak ott lent...Szóval azért nem mindenkit tolnak úgy ki a szülőszobáról, hogy máris visszavágyik.

Most 14 hónapos a fiam, és már nagyon szeretnék megint terhes lenni:))Tudom, hogy piszkosul fáj, de azt is, hogy elmúlik, és annyira nem maradandó a dolog, hogy e miatt ne mernék bevállalni még egy vagy akár több gyereket:)

Ha azon múlna, hogy akarjuk-e, akkor már lehet pocakos lennék, csak a fránya anyagiak közbe szóltak, még várunk picit:(

2011. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :) ne áltasd magad,iszonyatosan fájni fog,de amikor megszületik a picike,már nem fog érdekelni mi volt előtte.Én azt mondom a kínok kínja,de 11 óra volt csupán,a gyerekem pedig simán megérte azt a szenvedést.

Sok sikert :)

2011. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%

Én szülés közben csak arra gondoltam:soha többet,soha többet,és megeskettem a férjemet,hogy amint vége,megyünk és elkötteti magát :D

És valóban kiestek részletek,amire a mai napig sem emlékszem,annyira fájt.De még így is azt mondom megérte.

2011. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájt annyira-komolyan. Én nagyon nyafka vagyok, de sok minden sokkal jobban fájt már életemben. Egyébként sem szabad arra kondicionálni magad, hogy nagyon fog fájni, nyugodj meg.
2011. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

De fáj, viszont mivel ez nem egy általános fájdalom és nem is gyakori (mint pl. hogy elvágod az ujjad), ezért a nehezebbik részét elfelejti az ember az idő múlásával.

Ha szülök még egyszer az nem azért lesz, mert az első szülésem jó volt (rossz volt, utáltam, szenvedtem, nem tetszett), hanem azért fogok szülni, mert szeretnék még egy babát, és ennek bizony az az ára, hogy szüljek...


Biztos van, akinek nem fáj annyira, és jó élmény marad a szülés. De van, akinek nagyon fáj, mégis túl lép rajta a gyerkőc érdekében.

A szülés maga rossz, de az csak egy átmeneti állapot. A gyerek akiért mindezt átéled, viszont ott lesz veled sokáig. S ezért megéri.

2011. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%
Most komolyan 38 hetes kismamát miért kell így felzaklatni. Megértem, hogy van akinek nagyon fáj, de nagyon ijesztő dolgokat írtok, egyértelmű, hogy azért kérdezi, mert fél. Az is tudott szerintem, hogyha nagyobb fájdalomra készülsz, akkor rosszabbul fogod viselni. Kérdező, szerintem nem reprezentatív a merítés. 5.
2011. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

Én nem féltem kedves 5. válaszoló, és aztán meg tök szarul sült el a szülés. Szóval nincs egyenes arányban, hogy ha félsz rossz lesz, ha nem félsz akkor meg jó.

Senki nem írt horrortörténetet, ez nem is arról szól, viszont azt meg ne várja senki, hogy azt mondjuk a szülés egy nagy rózsaszín köd.

DE azt viszont leírtuk, hogy az ember gyorsan felejt, és a gyerek még bent nem maradt. Valahogy ki kell jönnie, ezt át kell élni, és menni fog, mint sok más anyukának.


Kérdező, túl leszel rajta, menni fog bármilyen is lesz. A babáért megéri, de tényleg.

2011. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Azt hittem meghalok (: De egy idő után tényleg ilyen módosult tudatállapotban voltam, szóval nem úgy fogtam fel a dolgokat. És amikor ott van az ember, benne van, nincs mit tenni, csinálni kell, utána meg azt gondolod,a gyerekedért megérte. Neked is menni fog! És reméljük lesz támaszod a szülőszobán, az kincset ér! (:
2011. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Ezt én sem értem...egyértelmű, hogy tart a szüléstől ezért kérdezi...de ettől még nem fogom azt írni, hogy "jaa, annyira nem volt rossz"!de nagyon fájt!kegyetlenül, de már újra szeretnék babát, azért ez is jelent valamit....
2011. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!