Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hány órát kell...

Császár után hány órát kell feküdni ha gerincbe kapok az érzéstelenitőt?

Figyelt kérdés
Sajnos ezt elfelejtettem meg kérdezni
2011. dec. 17. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer spinális érzéstelenítéssel volt. Először 12 órát, másodszor 24 órát kellett feküdnöm. A 3. altatásos volt, akkor is 24 óráig kellett feküdnöm. Ugyanaz a kórház, ugyanaz az orvos.
2011. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Legalább 6 órát!!!
2011. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
....vagy többet...
2011. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem azért fogsz feküdni,mert érzéstelenítőt kaptál,hanem mert nem kelhetsz fel a friss sebbel. Egyrészt nagyon fáj,másrészt veszélyes. Egy napig a katétert sem vették ki, utána egyszer fölkeltem,hogy lemosdassanak,de kb 3-ik napon tudtam segítség nélkül elvánszorogni WC-be (pár méter). Pár napig még a sebben lesz egy cső,az is nehezíti a mozgást. Nem ijesztgetlek, lehet,hogy neked jobb lesz, engem egy hentes műtött, illetve egy fiatal orvos,aki rajtam tanulta be,hogy hogyan kell. Rendkívül boldog voltam,ahogy végighallgattam,ahogy magyarázták neki,hogy na hát azt nem így kellett volna, azt sem....
2011. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az első császárral volt csak az este volt és akkor egész éjjel feküdtem de hétfőn reggel csinálják és nem tudom most:(
2011. dec. 17. 16:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt. Az első késő délután, akkor 12 óra múlva vágott ki a nővér az ágyból, a másik kettő reggel volt, akkor kora reggel keltettek fel.
2011. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Délután 5-kor műtöttek spinális érzéstelenítéssel, másnap hajnalban állítottak fel, mosakodtam, majd vizit után kivették a katétert és délelőtt 10 körül mehettem a gyermekágyra a babámmal közös szobába fél nappal a műtét után.
2011. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!! Hát szerintem akkor kórháza válogatja!! Majd hétfőn kiderül:)
2011. dec. 17. 16:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Az érzéstelenítés módja válogatja, hogy meddig kell feküdni, nem pedig maga a műtét. Az egyik előző válaszoló rosszul tudja. A spinális érzéstelenítésnél kell hosszabban feküdni, az edánál nem fektetnek hosszan. Az eda után 8 órával fel kellett kelnem nekem is, és a kórterembem mindenkinek, tehát szó sem lehetett 24 órás fekvésről, de még 12 órásról sem. Csövek nem feltétlen vannak, nekem nem voltak, de lehet, hogy most lesznek, nem tudom mitől függ, csöveket egy kismamánál sem láttam.
2011. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24 órát a spinális után.
2011. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!