Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az első két babáját...

Aki az első két babáját viszonylag könnyen szülte, az a harmadiknál mire számítson? Akinek van tapasztalata leírná?

Figyelt kérdés
Köszi
2011. dec. 19. 12:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló- kb én is így vagyok időben a szülésekkel, kb 2év van az első kettő között, és most a két kicsi között meg 20hónap lesz. :) Nem lesz még négy éves a legnagyobb, mire a második kistesója megszületik. :)

Kiváncsi vagyok én is hogy hogy fog alakulni. Te mikor szülsz? Én februárban! :)

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

2011. dec. 23. 22:41
 12/23 anonim ***** válasza:

Nálunk is három, négy éven aluli gyerkőc lesz. :-))

Nekem még van időm, júniusra várom a picurit. Majd jó lenne, ha elmesélnéd, milyen volt a harmadik szülés, mire számítsak.... Azért én remélem a legjobbakat, nagyon közel vannak korban, elvileg a testünk emlékszik, könnyen kellene hogy menjen....

Boldog utólsó babavárós hónapokat és könnyű szülést kívánok neked! És boldog karácsonyt!:-)

2011. dec. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
HÁt én is remélem, hogy könnyen gyorsan fog menni a szülés - de majd megírom, hogy milyen volt- kb másfél hónap mulva... :)
2011. dec. 25. 21:17
 14/23 anonim ***** válasza:

2004.-ben szültem a lányomat. reggel 6-kor elfolyt a magzatvíz, este 8-kor lett meg. este 6-tól kaptam az oxitocint infúzióban. 8 óra este,sima szülés 3450gramm, 55 centi

2006.-ban szültem a fiamat. ugyanúgy reggel 6kor elfolyt a magzatvíz, erős derékfájások 5 percenként, 10.26-kor sima szüléssel 4100gramm, 58 centi.

január 24.-én (tegnap volt 2 hete) a harmadik, és kisfiú. este 6 körül fájások renszertelenül, este 9kor 6-8 percesekkel bementünk a kórházba, felfektettek a szülőágyra előkészítés után és ott kellett feküdnöm szülésig mert véreztem. a fájások itt voltak a legerősebbek. reggel 6.45-kor született meg a fiam, de a kitolási szaknál elvesztettem a fonalat. halvány képkockák beugranak, de semmi több :( 3850gramm 56 centi

2012. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az első rövid és fájdalom mentes volt,a második kicsit hosszabb,a fájások nem voltak vészesek,az utófájások volta kemények. A harmadik... nos,az ugyan olyan "hosszú" volt,mint a 2., kicsit komolyabb fájások voltak,mint a 2-nál,de nem volt vészes,még könnyedén kibírható. Viszont az előzőekkel ellentétbe,ezúttal az elején össze-vissza jöttek a fájások, majd beállt 6 percesre,majd hirtelen 2 perces,és 10 2 perces után jöttek a tolók.

Mind a 3 más szülés volt,de egyik sem volt nehéz szülés!


Mielőbbi,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:3 lányos

2012. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Megszületett a 3. baba, a harmadik szülés minenesül 2óra volt - és könnyű!!! :))
2012. febr. 13. 21:12
 17/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :-)
2012. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok és jó egészséget kívánok!


4 gyerkőc anyukája

2012. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hűha, nagy szeretettel gratulálok! Remélem, én is valami hasonlóról számolhatok majd be júniusban...

Jó egészséget, sok boldogságot nektek!

2012. febr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

köszönöm!! :)

Gabka77-nek: drukkolok neked is, ne félj, biztos, hogy nem lesz nehéz szülés! Nekem a 3. kicsit hosszabb volt, mint a 2., de még így sem nevezném nehéznek a szülést! :) gyorsan, könnyen ment.

2012. febr. 14. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!