Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházi cuccomba berakjam a...

A kórházi cuccomba berakjam a mellszívót és a bimbóvédőt? Vagy ráér, ha szükség van rá később behozatnom majd? Sterilizáljam vagy tudják nekem majd a kórházba?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kórházban van mellszívó és bimbóvédő is.
2008. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem laktok messze a kórháztól, apuka úgyis bemegy naponta, lehet, h többször is, majd beviszi, akár már az első napon.Nálunk nem nagyon szeretik a mellszívót a csecsemős nővérek, először inkább próbáld meg a babával szivattyúztatni.A tejbelövellés úgysem történik meg rögtön.Sztem a bimbóvédő sem indokolt közvetlen a szülés után.

2008. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, sok kórházban nincs mellszívó (vagy nem elég), ezért célszerű vinni. Ha biztosra akarsz menni, kérdezd meg a kórházat, ahol szülni fogsz! Egyébként egy barátnőm, aki nemrég császárral szült és emiatt hosszabb időt töltött kórházban vitt magával mellszívót és bimbóvédőt is - mindkettőnek hasznát látta a kórházi napok alatt! 27 hetes kismama
2008. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen ajánlom h rakd be. Tapasztalat! Nem olyan nagy, hogy ne lehessen bevinni, és mégiscsak a sajátod... Aztán vagy megfogadod a tanácsom, vagy nem, mindenesetre jó szándékkal írtam a tanácsom.

További gyönyörű heteket!

2008. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mellszívó?Bimbóvédő? A bajai kórházban nem is hallottak róla nem hogy tartsák.Mindenképp tanácsos bevinni.Én ott szültem és nagyon jó volt hogy bent volt.
2008. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha sterilizálva viszed is be, azt naponta kell újból, szóval majdnem mindegy... nálunk volt egy edény, fertőtlenítő folyadékos vízzel tele, abba tettük 10 percre amit kellett, vagy el kellett vinni a tejkonyhára, ott volt mikrós sterilizáló. Bimbóvédő nem biztos, hogy kelleni fog, mellszívó akkor kell, ha belövelléskor túl sok tej termelődik, és a baba nem bírja megenni az összeset. De ilyenkor is elég anynit kifejni, hogy ne feszüljön, ellenkező esetben a fejéstől csak még több tej lesz!
2008. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hasznos a sok tapasztalat!
2008. márc. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!