Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellszívót, cumit, stb....

Mellszívót, cumit, stb. hányadik héten sterilizáljam, hogy steril is maradjon? És hogyan csomagoljam a kórházi cuccba, hogy steril maradjon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
én most sterilizáltam a 39. hét elején, utána elmostam majd amikor megszáradt egy zárható, új uzsis zacskóba raktam :) Hanyadik héten jársz?
2011. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah:) 34 hetes vagyok. Csak mindig attól tartok, hogy kórházba kerülünk idő előtt. és akkor a férjemnek kellene megcsinálnia...biztos megbírkózna vele, de azért jobb lenne, ha én csinálnám:)
2011. jún. 9. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így voltam, én már elképzeltem hogy a 33. hétre teljesen összepakolom a kórházi pakkomat, de csak mostanra végeztem (39. hét) úgyhogy lehet, hogy nem vagyok jó példa :) boldog baba várást Neked!
2011. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy közbe szólok, nem kötözködni akarok, csak így nem jó!


Kedves első!

Ha sterilizálás után mosod el, az már akkor nem steril. először mosd, majd egy fogóval emelheted ki egy tiszta pelusra, ott szárad, és be teszed egy zacsiba utána, ez a legjobb megoldás, de így sem steril.

A mikrós sterilizálás során, a dobozra is rá van írva, hogy 24 óráig marad steril, HA NEM NYITOD KI A DOBOZT!


A legjobb megoldás: Mosd el amit szeretnél, majd szárítsd meg. Ezután tedd be a mikrós dobozba, és úgy vidd be a kórházba. Mikró ott is van. (legalábbis nálunk.)


de ha csak ahhoz kell a mellszívó, hogy néha könnyíts magadon, vagy hogy szaporíts, de nem adod neki utána (mert mért adnád már ott cumiból), akkor annak nem kell sterilnek lennie.


e.ü-s dolgozó

2011. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondattal megadtad a lényegi választ!persze, ott nem akarom cumisüvegből adni, csak tényleg, hogy könnyítsek, vagy hogy segítsek a tejbelövelléshez..köszönöm!!!
2011. jún. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!