Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen apróbb tünetek/jelek...

Milyen apróbb tünetek/jelek voltak szülés előtt pár nappal, amik akkor nem tűntek fel, csak utólag jöttél rá, hogy ezek jelezték, hogy hamarosan szülni fogsz?

Figyelt kérdés

Bármilyen apróságot írhatsz, ami megváltozott.

Nekem az első babámnál hirtelen lett tele az arcom sok apró pattanáásal (bár inkább kiütésnek néztek ki), és fel is puffadt (bár ezt csak utólag láttam a fotókon).


2011. dec. 21. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tél volt reggel tüsszentettem egy erőst, és valami becsorgott, szerintem akkor repedtem meg (magzatvíz volt), előtte lévő nap sokszor beszúrt valami a derekamnál. A tüsszentés éjjelén el kezdett szivárogni a magzatvizem, másnap megszületett a kislányom.
2011. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző nap többször sírógörcsöt kaptam,régi emlékek törtek rám.Nem volt jó érzés.
2011. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elötte való nap: hirtelen tiszta akartam lenni. Megborotválkoztam odalent,lábam,hónaljam... (Ha kicsi szőr is van izzadok tőle..) Meg hajat mostam.. Párom segitett a borotválkozásban. Másnap délben született a kicsink:)
2011. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:-)

Ez a tiszta akarok lenni nekem egy hete tart.

Naponta minimum 2x zuhanyzok, legtöbbször ok nélkül.

Szőrtelenítés dettó.

2011. dec. 21. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél nem igazán volt semmi jel. 4 nappal előbb szültem. Annyi volt, hogy elhatároztam, hogy én másnap meg fogok szülni. Este hajat mostam, körmöt vágtam, leszőröztem magamat, és úgy kívántam jó éjszakát a férjemnek, hogy holnap megyünk szülni. Hát mentünk is :) pedig tényleg nem volt semmi, se jósló, zárt méhszáj, mégis úgy éreztem, én aznap fogok szülni.

Másodikat túlhordtam 6 nappal, ott már tiszta ideg voltam, ha viszketett a bal fülem, már azt is szülés előjelnek vettem. Végül a szülés napján reggelre leszállt a hasam, akkor éreztem, hogy valami lesz, de csak este jött rám a szülhetnék (itt is zárt méhszáj volt és nulla jósló).

2011. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
reggel hatkor felkeltem, hogy ma szülni fogok, úgy érzem. Semmi jele nem volt, baba még fenn volt (le sem szállt utána sem, császár), csak a magzatvíz folyt el fél nappal később.
2011. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lányomnál :Előző napon szomorúság, egyedül akartam lenni. Nagyon vágytam a fűszeres ételre.

Fiamnál: Rámtört a takarítási mánia, és közben nagyon fáradékony voltam, és dekoncentrált. Nem volt rossz kedvem, de akkor is egyedül akartam lenni. Akkor már sejtettem, hogy mindjárt szülünk...

2011. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, még valami: mondtam a fiamnak, hogy addig ne szülessen meg, amíg nem lesz akkora, mint a nővére. :) De előtte való nap meg azt mondtam neki, hogy ha már elérte a 3 kilót, nyugodtan kijöhet, mert már elegem van. Progira voltam előjegyezve, de a 40. hétig nem akarták megcsinálni. Én meg el se tudtam képzelni, hogy nem lesz vajúdás, stb.

Erre aznap éjjel megindult:)

2011. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora volt mikor megszületett?
2011. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
3230 gramm, 55cm. A nővére meg 3350, 54 cm. Szóval szófogadó gyerek a fiam...:)
2011. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!