Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet hogy egy hete még...

Hogy lehet hogy egy hete még megfelelő mennyiségü volt a magzatviz? És egy héttel késöbb már az átlagosnál kevesebb?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok.Terhességi cukor miatt hetente járok vizsgálatra.Hova tünik a viz?Miért nem termelödik?
2011. dec. 22. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A magzatvíz naponta cserélődik. Kortyol belőle a baba, majd bele is pisil.:)


Igyál sokat! Nekem is volt olyan, hogy a 30. hét után mondták, hogy kevesebb az átlagosnál. Sokat kellett innom, és a következő vizsgálatnál már normális mennyiségű volt.

2011. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így igaz. Nekem azt mondta a szonográfus, hogy ez a vége felé már normális. Nekem már elég meszes volt a lepény is, állítólag azért nem termelődött sok.
2011. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, a magzatvíz mennyisége a 36-37. héten van a csúcson, akkortól normálisan csökken. a magzatvized rendszeresen lecserélődik, és ezáltal a mennyisége sem állandó. tehát a mennyiségének normálistól való eltérése lehet átmeneti, hiszen folyamatosan változik. ha hetente ellenőriznek, ki fog derülni, de ez normális. az sem mindegy, hogy mindig ugyanaz méri-e, vagy valaki más. az átlagosnál kevesebb amúgy sem jelent igazán semmit, az értéke a fontos: AFI 5 cm alatt, az már kóros, de attól is lehet a baba tökéletesen egészséges.
2011. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A végefé tényleg kevesebb lesz. Hát gondolj bele , ott egy kifejlődött baba, még gyűjti a zsírt magára, folyamatosan "szorítja" ki a vizet. Bajt az jelezhet, ha "Az átlagostól JÓVAL kevesebb" a megnevezés. Az átlagostól kevesebb normális.
2011. dec. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!