Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes kismama vagyok. A...

32hetes kismama vagyok. A méhszájam 2100, lejebb van a hasam is. Meddig húzhatom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én végig kihúztam ilyen értékkel!Pihenés nélkül!!:)1 hetes pici anyukája
2010. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babádhoz.Remélem én is kihúzom

:)

2010. jún. 28. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 29.héttől ez az értékem,és nemigazán tudok pihenni én sem,sok mindent kell intézni,aztán nem nagyon megy így,rde emélem én is kihúzom még egy darabig..,te is kifogod nyugi:) (33h)
2010. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kriszta pocok ***** válasza:

Szia!

Nekem a 20-21. héttől ilyen az értékem, bár én sokat keményedek, sajnos.

Múlt héten voltam dokinál, és most szerdán töltöm a 30. hetet, c2110 volt az érték. Elkezdett nyílni a középső méhszáj is. A doki azt mondta, hogy ki lehet húzni a végéig. Pihenjél, ha teheted.

szia

29+5 hetes km.

2010. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is koran ilyen lett a mehszajam, pihenni nem tudtam, de szerencere csak a 40. heten nyilt tovabb 1333ra, ekkor a doki meginditotta a szulest.
2010. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 36. héten mértek C2111-es értéket, de megmondta a doki hogy lehet napokon belül lesz valami, de az is lehet hogy még túl is hordom.

Én is feltettem kérdésben itt a gyk-n és akik válaszoltak írták hogy még túl is hordták ilyen értékkel.


Azóta már eltelt 2 hét nekem és nem szültem meg.

De szerintem ez egyén függő. De nagyon korai lenne ha már most szülnél. A 36. hétig szedjél magnerotot és pihenj.

2010. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!