Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok. Az...

30 hetes kismama vagyok. Az orvosom fél a koraszüléstől! Meddig huzhatom ki, ilyen eredménnyel?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál az eredményem C2100.És hozzá tette az orvos,hogy megvan puhulva a méhfal.

Magnéziumot és Nospát szedek!


2010. máj. 20. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonomnak ennyi volt kb 25 hetes korától és 38 hetesen szült. Pihenj sokat, feküdj!
2010. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kriszta pocok ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 19. héttől ez az eredményem, mert sokat keményedtt a pocim. Most pénteken lesz 6. hete, hogy szinte fekszem, kevés séta, ha jól vagyok. Nem romlik az állapototm, a dokim azt mondta,így is ki lehet hordani egy terhességet, csak sok pihi. Én kaptam gyszr-t is, illetve napi 4 magnerott tbl-át szedek.

Az én orvosom a nospát megtiltotta, mert felpuhítja a méhnyakat, és az nem jó, mert akkor nem tart jól.

Pihej sokat, ne emelj, és ne lépcsőz!

24 hetes km

2010. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!Megprobálok minél többet pihenni.Lépcsőznöm meg muszály néha mert a 4-en lakunk!

Jó baba várást mindenkinek!

2010. máj. 20. 20:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 24. hét óta 2100 a méhszájam (a 35. hét óta 2111, a 37. hét óta 1222), és holnap kezdem a 39. hetet! Ha szedsz elég magnéziumot meg még Nospát is, nem lesz gond!
2010. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 31 hetesen fájásokkal indult be a szülésem!Ugye egyből kórház,infúzió...32 hetesen haza engedtek,minél több pihenés...

Nagynak saccolták,úgyhogy mindenki biztos volt benne hogy a méhszájam nem bírja sokáig!

A 35. hétig nagyon vigyáztam magunkra,de utána lépcső egész nap mentem,vasalás takarítás ablakpucolás,szóval minden!És 39+4 hétre szültem tényle nagy kislányt!3950 gramm és 61 cm volt!

2010. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hetesen lett ilyen a mehszajam. Sokat kemenyedett a pocakom, ezert emelve szedtem magneziumot. Pihenni nem tudtam, mert akkor volt egy eves a nagyobb babam, raadasul a 3. trimeszterben 2szer koltozkodtunk, a vegleges koltozes 38 hetesen volt. A mehszaj maradt, nem nyilt tovabb, csak a kiiras elott 5 nappal lett fajas nelkul 1333-as, igy a doki inditotta a szulest.
2010. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Jó babázást nektek!

Remélem én is kihuzom még egy darabig.Bár ez a harmadik babánk,és két gyerköc mellet nem könnyű eleget tenni a doki utasitásainak.De amennyire tudom,betartom a pihenést!!

2010. máj. 21. 08:35
 8/13 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, 3100, de a dokim nospát megtiltotta, méhnyak-puhító! Magnesi citricit szedek 3*1, elvileg sok pihenés, gyakorlatilag van egy 18 hós kisfiam, és az 5.-en lakunk, lift nincs. De délben mindig pihenek 1-1,5 órát. Pihenj sokat!
2010. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 35.héten C1100 volt az eredményem.Keményedéseim voltak,szedtem a Magne B6-ot az egész terhesség alatt,ekkor infúzióban is kaptam.37.5 hétig húztam, próbáltam pihenni,amennyit tudtam,mert éppen lakásfelújítás volt. Sok pihi,és nyugalom,amennire megoldható!Boldog babavárást!
2010. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 28. héttől 2 ujjnyira nyitva voltam és 42. hétre szültem. Szigorú fekvésre voltam ítélve, de azért néha rosszalkodtam és egy-egy kirándulás is belefért. :) Ne aggódj, semmi baj nem lesz, de azért vigyázz magadra és pihenj sokat. Semmi hirtelen mozdulat vagy emelgetés!

2010. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!