Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros kismamik, a kórházbó...

Császáros kismamik, a kórházból hazaérve mennyit "mocorogtatok"?

Figyelt kérdés
Tagnap jöttünk haza, de egész nap meg sem állnék, pedig elég kimerült vagyok. Nem lehet baj?
2009. máj. 21. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam mindent mert nekem nem volt segítségem.Csak arra vigyázz, hogy ne emelj nehezet.Nekem semmi bajom nem lett. Szerintem sok anyuka elhaggya magát és az sokkal rosszabb.
2009. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Énis csináltam mindent. Kivéve az nap amikor haza jöttünk , akkor anyum fürdette meg a fiam de másnap már én!
2009. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyszerű, akkor nem izgulok, hogy gáz lesz:))

Csak kicsit fájt reggel a sebem, azért aggódtam, de gondolom ez még normális. Na meg a derékfájás készít ki, de majd az is elmúlik lassan talán:D

2009. máj. 21. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat, én már a kórházban sem tudtam pihenni- a 3. naptól már 24 órában mellettem volt és annyira dolgozott bennem az adrenalin, hogy nem is igazán éreztem a fájdalamat,otthon meg fozés, mosás, takarítás plusz a baba, az pedig normális, hogy fáj a seb-pár hónap múlva meg majd viszket, a hátfájás is elmúlik, de kicsit figyelj a testtartásodra szopinál, és ha lehet magas helyen pelenkázz nekem már az is megkonnyebbulés volt, hogy nem kellett lehajolni hozzá.
2009. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 10hónapja szültem császárral és nagyon nehezen mozogtam de én sem álltam meg,pedig volt segítségem.sztem pihenj amíg tudsz.Ilyenkor a baba is pihen sokat,te úgy fogsz a leggyorsabban rendbe jönni ha pihensz.Lehet vagánykodni,de később lesz rossz,de nagyon.Hidd el,nekem a következő hónapok nagyon nehezek voltak,mert a baba is meg kezd magához térni,tudatosulni és bizony sokszor nem az lesz amit te akarsz és ha fáradt vagy ő meg nem nem tudsz pihenni,nem beszélve arról ha szoptatni is akarsz akkor csak úgy lesz elég tejed ha pihensz,szóval ha rám halgatol lassítól és pihenj,aludt sokat és egyél sokat!!
2009. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hajnalban volt a műtét, és este már lépcsőn közlekedtem a kórházban,. A magas ágyra felmászni meg lemászni kicsit nehéz volt, de nem fájt, csak húzódott a seb. Otthon nem volt ilyen probléma, és különösebben nem kíméltem magam. Annyi, h' nem emelgettem az első pár hétben olyat, ami nehezebb volt a babánál. Mi majdnem két hétig voltunk kórházban (a baba miatt), és láttam, h' azok, akik elhagyták magukat, sokkal nehezebben gyógyultak. Ezzel nem azt akarom mondani, h' mindenkinek tigrisbukfencet kell hányni másnap, de a normál háztartás és a baba körüli teendők nem veszélyesek. Az ember úgyis érzi, h' mennyit bír. A sima kimerültség, kialvatlanság meg egy darabig még el fog tartani. Úgyh' az aktivitás nem hátráltatja, hanem segíti a gyógyulást.
2009. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is mindent csináltam. Az anyósom meg is lepődött, hogy "te már így mászkálsz?" Fájdogált de nem igazán tudtam megülni a fenekemen.

Viszont a derekam még mindig piszkosul fáj pedig már 13 hete szültem és ráadásul ma reggelre meg is jött a mikulás.

2009. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!