Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit kórházba mennyibe...

Margit kórházba mennyibe kerül az 1ágyas szoba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb 6ezer/éjszaka, a drágább 9ezer/éjszaka


Itt olvashatsz bővebben:


[link]


Én nem alapítványi szobában voltam, hanem egy háromágyasban, eleinte egyedül, aztán lett szobatársam, nagyon rendes, aranyos volt mindenki. Van 2,3 és 5 ágyas szoba is.

2011. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor en szultem ket eve, akkor a 9000 forintos szobarol nem is volt szo, 6000 forintos volt az egy agyas szoba. Es azon kivul volt meg ket agyas szoba, ami fizetos volt.

Lehet, hogy volt mar akkor is dragabb 9000 forintos, csak foglalt volt.

Az olcsobbik is tokeletes volt, nekem az volt a celom, hogy egyedul legyek a picivel, mert masodik gyerek volt, az elso is meg baba volt szinte, szoval mondtam a ferjemnek, hogy azt a harom napot osszekotnem a pihenessel. Annyi csend korulottem akkor mar hosszu ideje nem volt, mint abban a harom napban, az ujszulott csak evett, aludt, en meg pihentem.

A berendezes korhazi volt, egyszeru, kicsit regi szagu, de a celnak megfelelt.

A gond csak annyi, hogy mindig van jelentkezo ezekre a szobakra, akkor is sorbanallas volt szinte erte, az volt a szerencsem, hogy en keso este szultem es aznap elottem szinte szules sem volt, nem volt jelentkezo elottem. Utanam szultek reggelre harman es mindharman akartam menni fizetosbe, de mar nem jutottak be. Nekem is a nogyogyaszati osztalyon kellett varnom masnap delutanig, hogy az elottem ott levot hazaengedjek, addig mar nem raktak be a gyermekagyas osztalyra.

Szoval nem volt egyszeru bekerulni.

2012. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!