Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második császár tényleg...

A második császár tényleg könnyebb?

Figyelt kérdés
10hónapja szültem császárral,gondolkodunk egy másik babán is..kb egy év múlva szeretnénk ha sikerül,de valószínű másodjára is császárom lesz.nagyon nehezen épültem fel,több hét volt..kb 8mire azt mondtam jobban vagyok,pedig erős szervezetű vagyok...lelkileg nagyon megviselt,de ha most nem szülök még egyet akkor sosem az tuti.Ha vissza megyek dolgozni már nem hagyom ott a szakmámat még egyszer ,mert nagyon nehéz elhelyezkednek,ezért szeretném.Kíváncsi lennék más,hogyan élte meg a második császárt.Jobb vagy rosszabb???
2009. máj. 21. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 1 hónapja volt a második császárom. Nem igazán értem, hogy mire érted azt, hogy "könnyebb". Ha a felkelésre gondolsz, akkor megnyugtatlak. Én már szinte könyörögtem, hogy felkelhessek, mert nagyon rossz helyem volt. Könnyebben ment, mint először. Utána is jobb volt. Viszont a derekam az nagyon fájt, de itthon az is kiderült, hogy miért. Nehezen tudtak érzésteleníteni, még a tű is elgörbült és lett egy nagy lila foltom. Az fájt nagyon-nagyon. Mindent egybe vetve, szerintem könnyebb.
2009. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!