Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mondta, azt, hogy a császár...

Ki mondta, azt, hogy a császár könnyebb volt mint a sima szülés?

Figyelt kérdés
Volt Aki a sima szülése után császárral szült, ami sokkal könnyebb volt? Nem vajúdott, nem voltak olyan fájdalmai?
2010. szept. 30. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az biztos,hogy megússza a vajúdásnál átélt fájdalmat,de az nem tart annyi ideig mint a császár után a hasi fájdalom.Legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom,mert mindkettőben volt már részem,és császár után hetekig fájt a vágásom helye.
2010. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szívesebben szülnék simán.Engem jól megkínoztak a császárral.Mondjuk orvostól is függ...
2010. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Első babámat 2006-ban szültem, 18 óra vajúdás-szenvedés után, de a vége vákuumos szülés lett, mert a babám nem nagyon tudott egyedül kijönni. Repedtem is rendesen a gátmetszés ellenére is :( 2. babámat programozott-sürgősségi császárral szültem, mert azt hitték, hogy szívbeteg. A császár utáni lábadozás NEKEM könnyebb volt, mint a természetes szülés utáni regenerálódás.A gátsebem hetekig iszonyúan fájt, szúrt, feszített; a hasam a császár után könnyen és simán gyógyult. Ettől függetlenül, ha lesz 3. babám pár év múlva, akkor szeretném megtapasztalni a vízben vajúdást esetleg a vízben szülést.

Üdv: 3,5 éves és 1 éves kicsi fiúk anyukája

2010. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!