Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a szülésért megmondja a...

Ha a szülésért megmondja a doki mennyit kér, de én nem vagyok 100% ban elégedett és mégis hozzá megyek controllra, megtehetem hogy nem adom oda amit kér, hanem annyit amennyit gondolok?

Figyelt kérdés
Maga a szülés levezetésével nem volt gond 2 óra alatt meg volt a pici,a dokit mindig elértem,magán rendelésén ha gond volt soron kívül fogadott,de egy dolog nem tetszik A gátamnál lett egy pici és egy nagyobb csómó:-((( nem hinném hogy az én hibám.emiatt gondolkodom csak hogy lecsípek az összegből.Ez már sajnos így marad szerintem ami nagyon zavar borotválkozásnál,és tanga hordásnál,a nemi együttlétről nem is beszélve.
2012. jan. 2. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Simán megteheted, de azért szerintem mondd is el neki a problémádat. Úgyis csak akkor nézi meg a borítékot, ha már nem leszel ott! :D
2012. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok megelégedve egy orvossal /legyen az bármilyen szakterület/ eleve nem hozzá megyek vissza kontrollra. Nekem is lett egy csomó a gátamnál, de egy éven belül felszívódott.

Amúgy nem értelek ám, hogy élsz nemi életet, amikor 6 hetet kell várni szülés után, hogy kívül belül rendbe jöjjön az ember, majd a doki megvizsgál, és ő mondja ki, hogy minden oké és élhetsz nemi életet. Ha előbb voltatok együtt, ne csodálkozz, hogy fáj a gátad..

2012. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem én is hogy felszívódik!Azért megyek hozzá mert nála szültem és ő biztos jobban tudja mi miért van mintha máshoz mennék.Nem fejtettem ki rendesen amire gondoltam.Úgy értettem ha nemi életet fogok élni biztos zavarni fog hogy ott van.Még nem voltunk együtt azt azért én is tudom hogy nem szabad míg doki nem lát.
2012. jan. 4. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!