Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megtehetem a kórházban?

Megtehetem a kórházban?

Figyelt kérdés
A flórban fogok szülni. Éjszakára nem szeretném ha kint lenne velem a baba. Be vihetem a csecsemősökhöz? 39h
2011. febr. 10. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezt minden korhazban megengedik.


Mondjuk nalunk alapbol elvittek ejszakara.

2011. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is alapból elvitték éjszakára.
2011. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézz utána, mert annyira azért nem alap. Az Istvánban pl. csak indokolt esetben marad bent a baba a csecsemősöknél, akár első éjszakára is. Ugyanis napi 30-50 baba születik, és kb 20-nak van benn hely. A volt MÁV-ban meg kérheted, hogy éjszakára vigyék el.
2011. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó fáradt voltam, mivel ugy mentem szülni, hogy nekem itthon a tesóval éjszakáznom kellett nagyon beteg volt hetek óta.

Örültem én nagyon a babának, de egy éjszakát szerettem volna egyedül, aggodalom nélkül átaludni. Csak egyet! De nem engedték, azt mondták egészséges a baba, maradjon csak velem :)

Jól van kibírtam, csak 1 éjszaka jó lett volna. szóval nálunk így volt.

2011. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egészséges magzatot nálunk nme lehet bevinni :)

Bár én mindent tudtam éjszaka csinálni csak aludni nem! :)Ú

gy fel voltam pörögve!A lányom meg 10 órát aludt egyben!Én meg csak néztem!

2011. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk is midníg kint volt, ha wcre mentem akkor is mondták h hagyjam a szobatársakra...
2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én bababarát kórházban szültem.Ott éjszaka is velünk volt a kicsi és végig ordított.Senki sem aludt és kérésre se vitté el.

Aki aludni akart az első éjszaka azt kellett mondani a nővéreknek,hogy rosszul érzi magát,szédül.

Én 48 óra ébrenlét után szültem.Ebből az utolsó 24 vajúdás volt.Teljesen kimerültem.A szülés után 1 órával már nálam volt a pici és hiába kértem,hogy csak egy pár orára vigyék el.Nem tették.

A bababarát kórház nem mamabarát!

2011. febr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!