Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugyan úgy indultak be a...

Ugyan úgy indultak be a szüléseid (pl ha az első fájásokkal, akkor a második is)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. az első magzatvíz elfolyással napra pontosan reggel 6 kor és csak du 2kor lettek először fájások. A másodikat túlhordtam 4 nappal, 2 nap voltak szinte egész napos jóslóim, utána éjjel 3 kor elkezdett rendszereséé válni de nagyon gyenge volt nem erősebb mint a jósló de viszont rendszeres és sűrűsödő lett. Elsőnél csak vajúdóba tettek másodikkal egyből szülőszoba, de ott meg elmúltak a fájások, úgyhogy bekötötték az oxit. Innentől brutális fájások jöttek szinte szünet nélkül 1 óra alatt lett meg a fiúcska. A magzatvíz itt valamikor egy fájásnál fojt el
2012. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első magzatvíz szivárgással és fájásokkal. Második fájásokkal itt burkot kellett repeszteni. Harmadik magzatvíz folyással és fájásokkal. Ennek ellenére teljesen hasonló tünetekkel kezdődött. Már előtte lévő napon megjósoltam, hogy szülés lesz...
2012. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem.

első magzatvíz + fájás

második fájás (kórházban repesztettek burkot)

2012. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem első szivárgó magzatvíz éppen fájás, egészen a kórházig majd meghaltam olyan álmos voltam, pedig majd egy napot átaludtam előtte.

a másodikkal "jé fájok", burkot a khban repesztettek, és mint egy sajtkukac kb úgy pörögtem.

2012. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első magzatvíz szivárgással és fájásokkal. A másodikkal 3 napig rendszeres 10 perces fájások, majd vérzés, leváló lepény miatt.
2012. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindkettőt indították.

Elsőt 8 napos túlhordás miatt, reggel indították, de semmi fájás, aztán du 5 körül burkot repesztettek, este 9-re lett meg a fiam. Majdnem császár lett belőle.

Másodikat 38 betöltött héten, magas vérnyomás miatt indították. Az utolsó 3 nap, a vérnyomásom nagyon ugrált, és be is vizesedtem. 10 körül indították oxitocinnal, burokrepesztés és 14 órakor kipottyant a lányom.

2012. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mindkettő fájásokkal.
2012. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.fájásokkal

2.fájásokkal,de előtte pár nappal már jóslófájásaim is voltak(elsővel nem).

3.fájásokkal

4.magzatvíz elfolyt

2012. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Utazo1 válasza:
Nem. Elsőnél elfolyt a víz + erős vesetáji fájás. Második-harmadiknál nem folyt el a víz, csak hirtelen erős fájások. Negyediknél szép lassan fájdogált a méhszáj. Deráktéji fájdalom nem is volt. Víz se ment el.
2012. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!