Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István kórházban ismerte...

Szent István kórházban ismertek dr. Papp Andrea nevű doktornőt?

Figyelt kérdés

És ha igen mik a vélemények róla? Milyen orvos, illetve egy szülés lebonyolításában? Kedves? Türelmes?


39+5 km


2009. jún. 15. 18:36
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam a nevét! Dr. Pop Andrea dr.nő!
2009. jún. 15. 18:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is az Istvánban szültem,de nem nála.Pár nappal ezelőtt írtak róla,méghozzá jót.Állítólag nagyon rendes,pedig nem fogadott doki volt.
2009. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

szia!


köszi a válaszod azért! igen igyekeztem google-ban is rákeresni és jókat olvastam róla! Van saját dokim , csak sajna egy hétre el kell utaznia, és szerdára vagyok kiírva és semmi jele h megszülnék addig! :( Így a Pop Andrea dr.nőhöz kerülök át addig!


Gratula a pocaklakódhoz! :) Mikor szülsz? kihez jársz dokihoz?

2009. jún. 15. 21:30
 4/10 A kérdező kommentje:
jajj, na ennyit az eszemről :) szóval gratulálok a már megszületett babához! :) bocsi úgy emlékeztem h pár napja szültél ott... :)
2009. jún. 15. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszi.Már régebben szültem(13 hós a kisebbik babám)de sztem elégedett leszel mindenkivel.Nekem volt fogadott szülésznőm,a Hajdu Barbara,a dokim a Szőczei Beáta dr.Könnyű és gyors szülést.
2009. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szia!


nekem is van fogadott szülésznőm és Hajdú Barbi az! :)


köszönöm aranyos vagy! remélem most már nincs sok hátra! Holnapra vagyok kiírva, de még semmi jelét nem érzem sajnos :(

2009. jún. 16. 10:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első és 2.vál.vagyok.Húúú,minden órás vagy???De jóóóó Neked(irigyellek,szeretnék még 3.babát is)A Barbi nagyon nagyon jó választás!Türelmes,megértő,segítőkész,és profi.A gátvédelem híve(nekem nem is kellett)Nagyon jó kezekben leszel.Drukkolok,minden jót!
2009. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én 8 hónapja szültem nála.Nem ő volt a fogadott dokim,mégis nagyon kedves és közvetlen volt.Én csak ajánlani tudom és csak jót tudok róla irni mind emberileg mind szakmailag.Nem pénz éhes én már azóta voltam nála többször is és nem akarta a pénzt elfogadni.Ami még nekem nagyon jól esett,hogy még kórházba voltam minden nap meglátogatott.Pedig ügyeletes dokiknál ez nem szokás.Úgyhogy nyugi jó kezekben leszel és gratulálok a babához!Könnyü gyor szülést kivánok neked!Ha tudok még segiteni irj nyugodttan.
2009. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 13.06-os vagyok.Mármint gátmetszés nem kellett.
2009. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Most már nyugodtabb vagyok! Eddig igencsak féltem hogy nem szülhetek a saját orvosomnál h pont én vagyok ilyen szerencsétlen akinek elutazik a dokija...

viszont most már nem félek és tudom h minden rendben lesz, mivel Barbi tényleg ott lesz! :)


viszont lenne még kérdésem kettő is!

Az egyik:

Ha az a felállás lesz hogy Barbinál és a saját orvosomnál szülök Dr. Gajdos Edit-nél akkor kinek mennyit illik adni? (azért túzásba nem szeretném vinni mert nem vagyunk gazdagok, és amit lehet inkább a kislányunkra költenénk még el, viszont majd a 2. babát is itt szeretném)


A másik felállás:

Ha Barbinál szülök és a Pop Andreánál (ugye ő egy hétig helyettesíti az én esetemben)


köszönöm előre is! :)

Ma 40+0 , de még semmi jelét nem érzem h én szülnék hamarosan! :(

2009. jún. 17. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!