Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt egy nőgyógyászati műtétem...

Volt egy nőgyógyászati műtétem,4250 lett a babám, viszont se fájás, se tágulás nem volt. Szépen, megbeszélt időbe kivették a babám (túlhordtam 4 napot). Elképzelhető, hogy most érett lesz a méhszáj?

Figyelt kérdés
A doki azt mondja,az előzmények miatt,meg most is nagynak saccolják valószínű császár,viszont bármi történhet.Különben 36 múltam.Mondjátok,hogy hülye vagyok,de úgy szeretném,mint az elsőt.
2009. ápr. 30. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden nőnek, anyának, szíve joga, hogy ő döntsön a testéről, persze orvosi beleegyezéssel. De már előre vihogok itt magamban, miket fognak itt neked írni...!:)

Múlt héten olyat hallottam a tvben, ahová meghívtak reggeli műsorba egy dúlát, szülésznőt, hogy kisérletek bizonyítják, hogy a szülési fájdalmak olyan hormonokat szabadítanak fel az agyban, ami nagyban elősegíti az anya-gyermek kötődést, erősíti a kapcsolatot. Persze erre megkérdezte a műsorvezető, hogy na akkor most a császárosoknak meg akik epidurált kérnek,nem lesz olyan jó a kapcsolata a gyerekükkel???:) Szóval hihetetlen már miket kitalálnak, hogy úgymond reklámozzák a természetes, mindenféle beavatkozásmentes szülést. Szerintem mindenki tegye úgy, ahogy jónak látja. De aki direkt császárt akar, az jobb ha mélyen csöndben van, mert itt is és máshol is megkapja a vizes lepedőt az tuti!

2009. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az általános gyakorlat az, hogy ha az első szülés császáros volt, akkor a 2. szinte automatikusan császár, különösen ha nem telik el 2 év a 2 szülés között. Úgyhogy az előzmények ismeretében szerintem még ha beindulnának is a fájások és a tágulás, akkor is császár lenne belőle, akár kérnéd erre a dokit, akár nem.
2009. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első babám császárral született,szintén fájás nélkül. Nagyon vágytam rá,hogy a második is ilyen "egyszerű" legyen. A doki azt mondta,hogy 95% az esély a császárra. Na,nekem bejött az 5%! :) Tehát,bármi lehet még nálad is.
2009. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az előző válaszadótól kérdezném, hogy így milyen volt a 2. szülésed? olyan mintha először szültél volna, nem? és utólag is sajnálod, hogy nem úgy lett mint az első? ha ciki írhatsz választ priviben is:)

Csak azért kérdezem, mert én is így voltam elsőre, és nem tudom mi lesz majd legközelebb.

2009. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! 12 órás vajúdás után lett meg a második babám. Tényleg olyan volt mintha elöszőr szültem volna. Nem csalódtam,hogy másodjára sima szülésem volt,mert bár nagyon fájt,de mégis kellemes emlék maradt. Ami köszönhető az orvosomnak is,hisz nagyon jó fej ember,végig kedves volt,sokat viccelődött. :)
2009. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!