Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha most a 34. hétre születne...

Ha most a 34. hétre születne meg a babóm meddig tartanák bennt?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert c2110 vagyok és már nagyon sokat szúrkál bele a méhszájamba. Már a sok gyógyszer sem segít.
2009. máj. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 hétig.
2009. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi napra pontosana 35-öt töltöttük be a szüléskor és 5 nap után jöhettünk haza, de 2-3 nap után elengedtek volna, ha nem ikrek. De azok voltak, ezért kellett az extra hosszú 5 napos bennlét, biztos-ami-biztos.

Ha mindenrendben, akkor nincs oka a bennlétnek.

Ha baj van, akkor meg addig tartanak benn, ameddig kell.

2009. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben van, akkor hamar hazaengednek.

Az unokatestvérem a 32. héten szülte meg a babát, viszont semmi baja sem volt, felsírt, jók voltak az értékei. Egy hétig volt inkubátorban, egy hétig azon kívül osztályon. Figyelték, vizsgálgatták, nézték, hogy eszik. Szülés után két héttel hazaengedték őket.

2009. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. máj. 23. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 34 hétre született két hétig voltunk bent. hat napig volt inkubátorban utána még megvárták míg elkezd rendesen szopizni
2009. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!