Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Légzőszervi allergiám van,...

Légzőszervi allergiám van, folyton folyik és dugul az orrom. Fog ez zavarni szüléskor, vajúdáskor? Ha sokáig fekszem nem tudok lélegezni.

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok, gyakran az orrom vére is nagyon folyik.
2012. jan. 7. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én aszthmás vagyok és semmi gondot nem okozott szülésnél. Feküdni meg sztem nem sokat fogsz, sokkal "kellemesebb" ülve vajúdni pl labdán, én csak az utolsó negyed órára feküdtem fel, és bár azt gondolnám, h kisebb a tüdőkapacításom az átlagnál, simán tudtam mély levegőzni meg nagyokat nyomni. Van ami ilyenkor tényleg hatalmas erőt ad az embernek :)
2012. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is úgy gondoltam hogy megoldható, csak ahogy közeledik az idő, egyre több hülye kérdés fogalmazódik meg bennem :)

Minden jót!

2012. jan. 7. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettől már én is paráltam. Főleg hogy én császáros leszek és akkor majd sokat kell hanyatt feküdni. És én is olyan allergiázós vagyok. Nem nagyon de néha van egy kis tüsszögésem meg ha sokáig fekszem hanyatt akkor érzek kicsi hurutos morajlást néha.Két épve voltam is emiatt a tüdőgyógyászaton de rendben találtak. De csak időszakosan jon elő. Meg aztán azt hallottam, hogy gyomorsav is okozhat efféle bajokat. Meg alapból is nagyon nagy melleim vannak és azért sem kapok normálisan levegőt ha hanyatt fekszem.Meg van ebben egy adag psziché is mert érdekes módon, amikor már alszom és nem tudok magamról, akkor sokszor sokáig hanyatt alszom, legalábbis úgy ébredek. Szóval szerintem ezek tényleg olyan dolgok, amelyek maguktól megoldódnak majd. Amikor ott leszünk az ösztöneink doppingolni fognak minket és nem lesz semmi gond sem. pl az első babámnál attól paráztam nagyon h mi lesz a nagywc-vel szülés után, mert én soha sehol nem tudok székelni csak otthon. Erre eszembe sem jutott ez szülés után, a szobában én voltam az első akinek sikerült minden gond nélkül.
2012. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én csak orrcseppel tudok létezni (doki tud róla). Éjjelente meg kín, hogy ne vigyem túlzásba, forolódok, nem kapom a helyem, sokszor órákat nem alszom reggel fele...

Remélem is, hogy minden rendben lesz :) végülis remélhetőleg vajódni nem fekve fogok, és a kitolás maga nem fog sokat tartani. :)

Jó babavárást!

2012. jan. 7. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rendben lesz!!!Szorítok!!!Jó babázást!!!!
2012. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!