Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen technikával lehet...

Milyen technikával lehet leginkább csökkenteni a fájdalmat szüléskor, vajúdáskor? Légzéstechnika?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a légzéstecnika! Összevissza vettem a levegöt,már amikor vettem... =)
2009. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az EDA.Na,ezt viccnek szántam,de az tényleg tuti.Az első babámat azzal szültem.A 2.nál is készültem rá,de mivel kibírható volt a fájdalom,nem kértem.Aztán amikor bedurvult,már nem volt értelme.Én akkor nagyon befelé néztem.Labdán ültem,az ágyra dőltem,és koncentráltam,miközben mélyeket lélegeztem.Amikor elmúlt a fájás csukott szemmel pihentem(na,nem sokáig,mert 2 perceseim voltak.)A kitolás alatt a szülésznőm és a dokim folyamatosan mondta,h mit hogyan csináljak,az már egyszerű volt.Nekem így ez bejött,és 3 óra alatt meg is volt a baba.Sztem a 3.nál is megpróbálom így,hátha nála is menni fog!
2009. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!