Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hete szültem és fáj, csíp a...

1 hete szültem és fáj, csíp a varrás belül. Van valami ötlet mivel lehet gyorsítani a gyógyulást? (Gátmetszés)

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gátsebem szakadt tovább, dokim azt mondta, csak mossam langyos vízzel rendszeresen, be fog magától gyógyulni.

Nem gyógyult meg, 3 hét kínlódás után rendeltem Aloe First Spray-t, attól 3 nap alatt rendbejött.

2012. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Belső varrat? Azzal szerintem nem sokat tehetsz. Nekem kb. 3 hét után potyogott ki, ami nem szívódott fel.

Ha külső és nem felszívódó, akkor biztos, hogy mindet kivették? Nekem egy bent maradt és nagyon fáj, míg rá nem jöttem, hogy az a gond és kiszedettem. Utána tudtam ülni, járni, még futni is :) Előtte nagyon szenvedtem.

2012. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,belső varrat megnéztem a külsőt mind kiszedték.Fújom aloevel remélem nekem is beválik. Köszi a válaszokat
2012. jan. 8. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az aloe vera firs jött be,én már a kórházba az első naptól használtam,és mellé rengeteget jegeltem.egy hét után már szinte semmit nem éreztem a hegből.
2012. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia ezek az élmények nekem is frissek...nekem a dokim a betadin krémet ajánlotta. és bevált...:)
2012. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!