Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Folyamatos menstruációs görcs...

Folyamatos menstruációs görcs a 39. hétben a szülés közeledtét jelzi, és majd átalakul fájásokká, vagy ez valami más?

Figyelt kérdés

Délután kezdte, egy az egyben olyan,mint anno amikor megjött.

Folyamatos, tartós görcs egészen alul, középen.


2012. jan. 8. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jóslófájás is, de jelezheti a szülés megindulását is. Én is 39 hetesen szültem, és menstruációs görccsel indult, onnan vettem észre, hogy nem jósló, hogy pontosan 10 percenként ismétlődött.
2012. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Reggelre elmúlt, szerencsére annyira fáradt voltam már hoyg el tudtam tőle aludni.


Én nem tudtam mérni semmit, mert nem volt szünet, elkezdte délután, és nem állt meg egy pillanatra sem.

2012. jan. 8. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ilyen volt a szülést megelőző napokban. Aztán rá pár napra, mikor megint éreztem már jó pár órája elindultam, hogy megkérdezem a nővért (kórházban feküdtem), hogy szerinte ez mi lehet, akkor elfolyt a vizem. 10 órával később már a karomban volt a kisfiam. :)))

Egyébként nekem a vajúdás elején is ilyen fájásaim voltak. Nem volt szünet, hanem egyfolytában fájdogált. Aztán volt 2-3 hétperces, ugyanennyi ötperces és aztán rögtön beállt hárompercesekre.


Sok sikert és jó egészséget kívánok!

2012. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!