Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Folyamatos mensi görcs,...

Folyamatos mensi görcs, szülés jele?

Figyelt kérdés
Már tegnap este óta görcsöl a hasam folyamatosan, mint a mensi kezdetekor. Ez jelentheti a szülés megindulását? A doki asszisztense azt mondta pihenjek, és ha 10-15 percenként jön, nem folyamatos, akkor menjek. Ez a folyamatos volt valakinél a szülés előtt? Ma vagyok 38+4
2010. máj. 18. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj, zuhanyozz le jó meleg vízben! Ha nem múlik továbbra se, vagy épp erősödnek a görcsök, lassan készülhetsz, mert jön a babád!! Minden jót!
2010. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia én 2 hónapja szültem, és nekem is menszi szerű görcseim voltak és folyamatosak és 5 óra múlva megszületett a gyönyörű kislányom bár én túlhordtam 40+5nap nem előírás hogy 10-15 percenként jöjjön
2010. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!