Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a kismama "megbeszéli" a babájával, hogy melyik nap szülessen?

Figyelt kérdés

Állítólag valakinél működik. Persze nem arról van szó, hogy hetekkel a kiírt időpont előtt, csak pár napról van szó.

Elég rossz lett a vérképem, ráadásul az ellenanyagszűrésem is pozitív lett és csak választott vért kaphatok. Az orvosom aggódik, ha netán transzfúzióra kerül sor, akkor fel kell készülni megfelelő választott vérrel. A vérkeresés eredménye 3 nap alatt van meg és az alapján rendelik meg a vért, de időkorlátok is vannak. Emiatt jó lenne a kiírt időpont körül szülni.


2009. máj. 25. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én könyörögtem neki, hogy jöjjön elő.És jött is két nappal előbb.:)Nem tudom, hogy volt-e köze hozzá a dolognak.
2009. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is megbeszéltem vele,hogy mikor kellene kijönnie,és jött is,csak 6órát csúszott:-) annyit vajúdtam.

napok óta beszéltem neki,hogy a kiírt időpont után anya már nem akar több vizsgálatra menni,egyre mentem még,és akkor mondtam,hogy fiam,ma meg kell születned.Éjfélkor a szülőszobán voltam és reggel 6:42kor megszületett.


remélem veletek minden rendben lesz,és hiszem hogy lehet hatni a bennünk növekvő kis emberkékre.Könnyű szülést

2009. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én februárba csütörtökön szültem.Elötte lévő héten,napra pontosan megmondtam hogy jövőhéten csütörtökön fogok szüélni,és mit ad Isten,csütörtökön ahogy felébredtem elfolyt a magzat vizem és megszültem :) Pedig csak máerciusra voltam kiírva.
2009. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Én még most próbálom neki mondani, hogy mikor jöjjön. Majd meglátjuk, hallgat-e rám:)

Van egy olyan kívánságom is hogy ne frontkor szülessen, nem akarok "tumultusban " részt venni.

2009. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán megbeszélheted vele, legfeljebb nem ért majd egyet veled!:D Egyébként én is hiszek benne, hogy olyan szoros a kapcsolat a babóval, hogy akár hallgatni is fog rád!

Sok sikert!

2009. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szia, én az elsővel megbeszéltem, be is "tartotta".Azóta is emlegetem ezt, mert hiszek benne. Most a másodikkal is megbeszélem és kettő után már azt hiszem biztosra fogom tudni, hogy működik-e.
2009. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én hiszek benne, hogy a baba hallgat az anyukájára.

09.15-re voltam kiírva, és úgy gondoltam, hogy előbb kéne megszülnöm. Nagyon vizesedtem, nagyon nagy hasam volt, és már kínszenvedés volt minden. És úgy gondoltam, hogy milyen jól néz ki leírva az, hogy 08.09.10, ezért megbeszéltem a kisfiammal hogy 5 nappal korábban jöjjön. Nem jött. Elmúlt a kiírás napja is, és semmi. Akkor már úgy voltam vele, hogy most már mindegy, ha eddig nem jött, akkor már várjuk meg a a köv horoszkópot. El is mondtam neki, hogy most már ne legyen szűz baba, inkább mérleg. Hallgatott rám, 29-én született meg.

2009. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!
2009. máj. 25. 10:36
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én vasárnapra vagyok kiírva és péntek óta már én is kérlelema babámat, hogy szülessen meg. Remélem hallgat rám és pár napon belül kibújik :-)

2009. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én karácsonyra vagyok kiirva, remélem hogy hamarabb jön és addigra már itthon leszünk :-)
2009. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!