Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott dokinál, ahol nem...

Fogadott dokinál, ahol nem téma a pénz a dokival, mert szokás alapon megy a fizetés a szülésért (a magánrendelés alkalmankénti ára X 10) ott többet adsz/adtál a császárért?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert már több helyen olvasom,hogy a császárért többet illik adni.

Sima szülésre készülök, de akármikor lehet belőle császár...


2012. jan. 11. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én többet adtam.
2012. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem adtam többet.

Egyébként a terhesgondozás 10x-ét adtuk.

2012. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem adtam többet. 30ezrünk volt rá , plusz kapott egy kis házi pálinkát. Ő nem mondott árat, nekünk meg ennyi volt rá. Így is ügyeletes volt amikor szültem.
2012. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is 30ezret adtam, házipáleszünk meg nincs. :D

A magánja 7ezer/ alkalom, így én még az ötszörösét se adtam. Nem hétvégén, nem éjjel műtött, kényelmesen nappal a munkaidejében csinálta.

2012. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a 10*es terhesgondozási díjat adtuk,ami 120.000volt.nem adtam többet a császár miatt..szerintem ennyi bőven elég.
2012. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem is császározott programozott volt és el is kötött.10ezer volt a havi rendelés 3000 az nst.és 40 adtam szerintem elég volt ha neki meg nem akkor ez van.ennyit tudtam adni amúgy nem mondott árat.varratszedésnél adtam adtam oda.hat hetesre meg 2 hét múlva kell mennem.azért kíváncsi vagyok a viselkedésére ha emlékszik az adott összegre.
2012. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 20000-et szántam neki. Sima szülésnek indult de császár lett, nem kapott többet. Mindig magánrendelésre mentem hozzá úgy gondolom kifizettem neki részletekben. Jövő héten megyek 6 hetes kontrollra, szintén magánrendelésre, úgyhogy én részletekben fizetek ha úgy vesszük :P
2012. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!