Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Málnalevél teával és homeós...

Málnalevél teával és homeós bogyókkal hány hetesen szültetek és mennyi idő alatt lett meg a manó?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Málnalevél teát ittam a 37. héttől minden nap 2 dl-t.

Első baba, pontosan a kiírt napon 4 óra alatt lett meg.

2009. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Málnalevél tea 36. héttől 2 deci

Caullophyllum CH 30 5szem naponta

Cimicifuga CH 30 5szem naponta


40 hét + 11 nap!!!

4 óra vajúdás burokrepesztésig, aztán onnan még 6, fájásgyengeség, elhúzódó kitolási szak, vákum.


szóóóval.........



de azóta már semmi baj nincs.

a következő gyereknél viszont nem fogok bohóckodni ilyen cuccokkal, semmi értelme. legalábbis számomra nem volt, pedig nagyon bíztam benne.

2009. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Málnalevél teát ittam napi 2x a 36. héttől. Homeós bogyókat a 37. héttől szedtem.

Kisfiam 42 hétre született császárral, mert nem tágultam semennyit. Oxitocin infúzió (és 12 magzatvíz vizsgálat) után is csak 3111 volt a méhszáj, a baba szívhangja pedig a béka segge alatt.

2009. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem ilyesmik nélkül 40hét4 nap, 4-5 óra alatt lett meg kb. csak összehasonlításképp írom : ) szerintem nem ezen múlik.
2009. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Helló! 36. héttől MÁLNALEVÉL

Homeós bogyót nem mert 2222re voltam nyitva 40.+5 napra szültem 3óra vajúdás 5.nyomásra kint volt.

2009. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én málnalevélteát ittam a 36. héttől, 5 óra alatt lett meg a lányom.

De ahogy itt visszaolvasgattam a hasonló kérdésekre adott válaszokat, gyanús, hogy aki homeós bogyózott is meg málnalevélteázott is egyszerre, azoknak mind "kínlódás" volt a szülés. Nem lehet, hogy a kettő üti, vagy semlegesíti egymást? Vagy esetleg teljesen más irányba hat?-ellenben ha csak egyféle dolgot használ valaki, úgy már hatásos valóban........??

2009. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En malnalevel teat ittam a 36. hettol napi egy bogret, 38. hettol napi ket bogrevel.

Homeos bogyot is szedtem a 36. hettol.

Kiiert datum elott 3 nappal szultem. 3 orat vajudtam, fel ora volt a kitolas, gatvedelemmel szultem, az pedig lassabb, mint ha van metszes. A fiam kozel negy kilo volt, 55 cm, szoval nem volt aprocsaka, de en egy kicsit sem repedtem, konnyen tagult a mehszaj is.

2009. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!