Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betiltják az abortuszt?

Betiltják az abortuszt?

Figyelt kérdés
Olvastam kérdéseket innen a,mi ezzel foglalkozik,de kuszaság volt szinte csak benne. Most épp aktuális az ügy ismerősöknél,nekik a doki azt mondta h ők az utolsó széria,akiket még elvállal. Ti mit tudtok erről?
2012. jan. 13. 17:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Biztos,hogy nem igaz!
2012. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%

"Az emberi méltóság sérthetetlen. Minden embernek joga van az élethez és az emberi méltósághoz, a magzat életét a fogantatástól kezdve védelem illeti meg."


Ez szüli a félreértéseket.

Az abortuszt nem tiltják be.

2012. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
22%
SAJNOS nem.:(:(:( Ismerőseitek miért akarnak ilyen szörnyűséget tenni?
2012. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom azért akarnak ilyen "szörnyűséget" tenni mert okuk van rá!!!

Én se tartanám meg a babát, ha most terhes lennék!

2012. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Nem szörnyűség:) Az abortusz pont azért van,hogy ha nem kell ,ne legyen. Itt van a cigány..na az nem ismeri azt a fogalmat:D

És egyébként mert becsúszott nekik:)

Köszönöm a válaszokat és mindenkinek megy a zöld,mégha nem is értek egyet az abortusz ellenzésével:)

2012. jan. 13. 20:09
 6/37 anonim ***** válasza:
56%
Pedig annak kellene a legjobban ismernie! :D
2012. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
47%

" Az abortusz pont azért van,hogy ha nem kell ,ne legyen."


Tudod, az a probléma, hogy akkor már VAN, nem lehet a jövőben, hanem MÁR VAN. Egy hat hetes magzat is már élő ember, ver a szíve, mérhetőek az agyhullámai, egy 8 hetes meg szinte úgy néz ki, mint mi, csak miniben.(És még mielőtt a tudatossággal jönnétek, az újszülött sem tudatos.)


"És egyébként mert becsúszott nekik:)"


Ez aztán a komoly indok így ÖNMAGÁBAN... Megoldhatatlan feladatot okozna nekik, vagy csak ennyi az indok, hogy nem tervezték, és hát ugye egoista módon úgy gondoljuk, hogy az kizárt, hogy valami másképp lesz, mint ahogy eredetileg terveztük?


Pontozzátok le nyugodtan ezt a választ is, meg tovább az előzőt is, csak előbb nézzétek meg ezt:


[link]


és UTÁNA pontozzatok le.



Ami meg a cigányokat illeti: Inkább a gumit kéne propagálni nekik, nem azt, hogy a már létező gyerekeiket öljék meg, ahogy mi tesszük tízezer számra évente.

2012. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó:ezek nagyon megrázó képek! Már láttam ilyeneket én is,meg videót is,hát borzalmas!

A védekezésre kellene koncentrálni,és nem azt mondani,hogy nem baj ha becsúszik ,mert van abortusz!Nem vitatom,tényleg vannak esetek amik indokolják az abortusz pl beteg baba. Cigányok között is vannak nagyon rendes,dolgozó emberek,akik tisztességben nevelik a gyerekeiket,és magyarok között is van olyan aki,nem dolgozik,és csak a családi pótlék miatt szüli sorban a gyerekeket!

2012. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Megnéztem,ám nem ráztak meg a képek:) Bioszfakultációs vagyok,láttam a néma sikoly c. kisfilmet,az sem rázott meg.20 éves vagyok,ha most besikerülne a baba(pedig védekezünk mindig),akkor abortálnám,mert 20 évesen nem kell..tanulok,anyámék dolgoznak,nem gazdag a család.A párom más tészta,ő idősebb,de fent tartani egy gyermeket nincs kesh.Ennek tudatába inkább elvetetem,nem minthogy elrontsa az életemet..tudom,kockázatos,mer később lehet nem lehet gyerekem.

Nekik is ez a helyzet.Dolgoznak,nincs pénzük,relatíve fiatalok egy gyerekhez.


A gumi 3 db(!) 600 forinthoz közelít..egy ,ismétlem egy arab cigány sem fogja megvenni ennek az árán..még mi,magyarok is vonakodva vettük le a polcról,mert iszonyatosan drága..a tabletta,amit használok 7ezer.Őszintén,ilyen árak mellett csodálkozunk h nem védekeznek a cigányok vagy épp mások?..

2012. jan. 14. 10:51
 10/37 A kérdező kommentje:

És hogy nem vagyok szívtelen,mielőtt ezt sugallná az előző kommentem eleje,engem ez ezerszer jobban bánt és sokkal jobban szenvedek ennek tényétől :

[link]


Az emberi társadalmat alapjáraton nem becsülöm sokra,ezért nem hat meg az abortusz,ám az állatok olyan pontjaim,ami hihetetlenül fájni tud.

2012. jan. 14. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!