Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan balfék orvos...

Létezik olyan balfék orvos /kórházon belül 3 is/, aki a szülés időpontját 4 különböző dátumra állípitja meg?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy egyszer március közepe,aztán következő alkalommal már január vége,aztán december vége,és a legutosó a január közepe.Vagy a kismama kamuzott mindenkinek a terhesség időpontjáról mindenkinek,hogy gyorsan,még a szülés előtt tutira elvegyék feleségül?

2012. jan. 14. 09:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is mondtak március 30-qt,április 17-et, 20at,május 2t és 5t is. Végl április 22én spontán született meg.
2012. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Régebben csak menzeszre számoltak, csak az elmúlt huszon-egypár évben van ultrahang, először az sem olyan gyakorisággal, mint manapság.

Nálam két hetet tévedtek, mint kiderült, nem az ultrahang szerint számoltak, hanem utolsó menstruáció szerint.

Én dec 27.én estem teherbe, de Jan 11-re számoltak, ami tuti hogy nem volt stimt, mivel a párom előtte két nappal közúti balesetet szenvedett és egy hétig kórházban volt.

Aztán saját számítás szerint 41+4 naposan, túlhordva, mekóniumos magzatvízzel megszültem a lányom.

2012. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!