Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár szülés után a következ...

Császár szülés után a következővel mennyit hagynak túlhordani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Engem kiírt napon császároztak (előző is császár volt),de akkor is csak azért,mert megvizsgáltak és muszáj volt,különben nem tudom meddig vártak volna.39edik héttől bent kellett feküdnöm,és várták hogy beinduljon és megszüljem!
2012. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én holnapra vagyok kiírva, hétfőtől 2 naponta kell mennem CTG-re de a dokim azt mondta,h. ha minden oké akkor nem bántjuk még. Én azért szeretnék már túl lenni rajta. Be vagyok tojva rendesen. :O
2012. jan. 14. 19:23
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem az első 2 hét túlhordás után lett császár. ÉN már akkor rettegtem a következő túlhordástól, és a 6 hetes kontrollon meg is kérdeztem az orvosomat, hogy a következő babát meddig hordhatom túl. Azt mondta hogy ez sok mindentől függ.

A 2. babám is faros volt, és a 38. héten volt a programozott császárom.

2012. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Akkor ezek szerint ez orvosonként, kórházanként változó, mert az elsőt én is túlhordtam, indították 9,5 óra vajúdás után vittek a műtőbe sajnos.

A másodiknál már én akartam volna rögtön császárt....de a doki azt mondta ha semmi baj nem lesz megpróbáljuk rendesen megszülni de nem engedi egy napot sem túlhordani, ez a szabály. Aztán napján indította nem ment 5 órát vajúdtam és megint császár lett. Mindkettő probléma mentes terhesség volt.

2012. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg változó vagyis gondolom sok mindentől függ ahogy az előző válaszoló is írta. Valahogy majd azért megpróbálok rá hatni hátha a héten mégis megműt. Különben nekem azt mondta,h.ha nem indul akkor császár után nem indítgatnak hanem akkor műtő. Viszont ha megindul akkor megpróbáljuk rendesen megszülni. :O na, azt nemszeretném.
2012. jan. 14. 22:21
 6/21 anonim ***** válasza:

Szia "utolsó" vagyok megint :-)

Mi újság? még 2in1?

Kisfiú vagy kislány? Egyébként én is be voltam nagyon tojva és azt szerettem volna (ezért most lehet itt megköveznek) ha rögtön császár ha már egyszer nagyobb az esély rá, nem még 5 órát vajúdni...fenének sem hiányzott!

Írd ám meg végül mi lett, drukkolok, hogy úgy legyen ahogy szeretnéd!

Minden jót!

2012. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy! Igen,még mindig egyben, holnap is mennem kell. Ma megvizsgált a doki,1 ujjnyira már nyitva vagyok. Úgyhogy nem tudom mi lesz...viszont azt mondta a héten megszüljük mindenképpen. Még 4-5 óra vajúdással ki is egyezek (ha nagyrészt bírható) de többet semmiképpen nem szeretnék. Nagyon félek. Rossz élmény maradt az első. :(
2012. jan. 16. 18:25
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja és most kisfiú lesz. Az első kislány és 3 éves. :)
2012. jan. 16. 18:27
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia megint! ("utolsó")

Ma megszült a húgom:-)) Ő is császárral úgy látszik ez családi "hagyomány" nálunk:-) de a lényeg, hogy végül minden rendben lett!

Nálunk az első lett kisfiú most 2,5 éves és 4 hónapos a kislányom:-) Én mindkettőnél pont egy ujjnyira voltam nyitva (látod semmit sem jelent), és a másodikat azért akartam császárral szülni mert az elsőt annyira megakartam szülni simán eszem ágába nem volt a császár...9,5 óra vajúdás a semmiért (mert nem tágultam, nem ment le a baba feje később kiderült 2x rajta volt a zsinór+ belekakilt a vízbe)így mikor a doki közölte most akkor megyünk a műtőbe engem már semmi nem érdekelt csak, hogy legyen már vége.Szóval nekem sem lett jó élmény a szülés még most is borzongva gondolok rá! Mikor a másodikkal felvettek a szülészetre a szülőszobán sírva fakadtam, hogy nem hiszem el, hogy már megint itt vagyok...:-))

Szóval megértelek és drukkolok neked!

2012. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok a legújabb családtaghoz! :) És köszi még egyszer, remélem ez a szülés egészen más lesz mint az első.
2012. jan. 16. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!