Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár előtt is...

Programozott császár előtt is van beöntés?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs. a nem programozott előtt is csak azért lehet, mert spontán hüvelyinek indul.
2009. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Nagyon nem szeretem és lehetőleg elkerülném!
2009. máj. 26. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia

nem mindenhol van beöntés, és ha van is, már kúp formájában megy a dolog.

én sem kaptam,természetesnek indult,császáros lettem.

2009. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. A "műveleti terület" elég közel esik a belekhez, illetve a húgyhólyaghoz is. Ezért szoktak katétert is felhelyezni. Spinális érzéstelenítés esetén legalább 2-3 palacj infúziót is adnak előtte.
2009. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 1 hónapja volt programozott császárom. Már reggel 6 előtt szóltak, hogy menjek beöntésre. 8 előtt meg már sétáltam át a szülőszobára. Kaptam infúziót is, meg savlekötőt is. Katétert pedig csak akkor tették be, mikor már elérzéstelenítettek. Előttem volt még egy progis császáros, így a kislányom 10:08 perckor született:-) A beöntést pedig ki lehet bírni...hozzátenném, hogy nekem semmi nem jött....
2009. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,igen tudom ki lehet bírni!Ez lesz a 3. császárom!Csak olyan kínosan éreztem magam!Nekem nagyon megalázó érzés volt mindkétszer!
2009. máj. 26. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!